Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit szimbolizálhatott ez a...

Mit szimbolizálhatott ez a tetoválás amit láttam? Miért van rám ilyen hatással? Sátánista talán?

Figyelt kérdés

Pár hete Budapesten a metrón láttam egy embert akinek a lábszárán enyhén szólva fura tetoválásra lettem figyelmes.

Megpróbálom körülírni:

-egy a lábával a földbe süllyedő, "szúródó" vékony embert(?), lényt ábrázolt feketén

-feje vékony, kissé ovális, szeme, szája orra nem látszódott

-kezei derékszögben felfelé tárva voltak, mintha zuhanna

-teste vékony

-lába pedig egy gömbökből összetevődő lefelé vékonyodó "rúd" volt


És a legfurcsább az egészben, hogy miközben néztem hihetetlenül nyomasztó volt, nagyon kellemetlenül éreztem magam a látványtól viszont le se tudtam róla venni a szememet. Még most is kiráz a hideg, ha visszagondolok rá. Sok mindent láttam már életem során, de ez most nagyon felbolygatott... Nem játszom túl, viszont nem tudom miért van rám ilyen hatással.

Van valaki esetleg aki többet tud a leírta alaján, hogy mi lehetett ez az alak, vagy mihez van köze?

Nagyon hálás lennék!



2018. júl. 14. 00:40
 1/3 anonim válasza:
87%
ez egy NER-társ volt, egyfajta titkos jelt hordozott
2018. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te egyáltalán, hogy milyen valójában a sátánizmus?


Hát pont nem olyan mint amit a fókuszban és egyéb bulvár szennyben mutogatnak.

Semmi köze hozzá


A Diabolizmussal keverik össze

(Diabolizmus-ördögimádás)

A sátánizmus legtöbb ágában a bibliai sátánt figyelmen kívül hagyják. Van ateista sátánizmus is ez a Levy féle sátánizmus. It a sátánt az egóval azonosítják (nem a negatív értelembe vett egóval és önzéssel) és sokat foglalkoznak önfejlesztéssel.


Néz utána a dolgoknak mielött bármit sátánistának bélyegzel


Amúgy lehet hogy pont olyan asszociációkat inditott el benned az a tetoválás ami rossz érzéseket kelltet benned.

Valószínűleg nincs mögötte semmi okkult dolog sem.

Lehet hogy az illető kisugárzása rémített meg ennyire.


Amúgy meg bármit jelenthet a tetoválás. Lehet, hogy az illető egy rossz időszakát áprázolja amin végül sikerült felülkerekednie.

Nem kell minden mögött valami nagy, titkos, rejtett jelentést feltételezni

2018. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2es elmondott mindent, azzal egészíteném ki, hogy: na ilyen egy kiba$zott jó tetoválás!
2018. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!