Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Srácok most leginkább hozzátok...

Meerrci kérdése:

Srácok most leginkább hozzátok szólnék. Mi a véleményetek a tetovált piercinges csajokról?

Figyelt kérdés
Nektek mi az ami jobban bejön? Nos nekem van egyenlőre 6 db tetoválásom,és egy orr piercingem,voltak pasik akik azt mondták hogy sokkal szexibb vagyok,mint azok a nők akik úgy mond "csupaszok". Viszont ők is tetováltak voltak. Ti hogy álltok ezekhez a dolgokhoz? Tetszik nektek? Illetve van egy intim piercingem is.

2018. júl. 9. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Az igényes, szép, nem egész testes tetoválásokkal nincs bajom. De a piercingektől ( mindegy, hogy hol van) attól irtózom. Én még nem láttam olyan lányt/nőt aki szép lenne egy piercingtől.

23/F

2018. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gugu Gabor válasza:
56%

személy szerint nincs bajom a tetovállással/percingel de nyilván ez sem jó ha túl tolja az ember.

Másrészt a személyiségedhez kell hogy passzoljon, ha nekem nem olyan a személyiségen akkor hiába tetováltatom agyon magam nem fogom tudni "jól viselni" ez valószínüleg majd meg is látszik és visszájára fordul az egész.

2018. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Emberfüggő. Nekem nincsenek tetoválásaim sem egyéb kiegészítők rajtam, inkább visszafogott külső jellemző rám.

Szóval nekem nem jönnek be különösebben az ilyen lányok. Egy-két tetoválás elmegy, de ne essék túlzásba.

18/F

2018. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
30%
Undorító.
2018. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
19%
Nem szeretem a pírszingeket. A tetoválás még elmegy, bár attól függ, hogy mennyire és milyen.
2018. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem alapvetően nem tetszik, de nem igazán szempont párválasztásnál, szexnél meg még annyira se.
2018. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 szántóvető ***** válasza:
40%
politikai értelemben?azt inkább megtartom magamnak.
2018. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
28%
Nem ítélem el, de undorodok mindkettőtől.
2018. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Mivel egy szinte mindig feketében járó, jelenleg 6 tetkóval rendelkező egyetemista metalhead vagyok, még szép, hogy a tetovált/piercinges lányok jönnek be. Minél több, annál jobb. Szexuálisan is jobban vonzanak az ilyen nők, meg úgy általánosságban is közelebb érzem őket magamhoz, jobban megértenénk egymást talán, meg úgymond egy kultúrához tartozunk. Amit nem szeretek a sok béna divattetkós, köldökpierciges p.csa. Tessék szépen meghagyni az alternative és underground kultúráknak a tetoválást.
2018. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 $$$$$ ***** válasza:
22%

Nekem a tetovált piercinges lanyok jobban tetszenek mint a tetkó és PC nélküliek. Még az is nagyon tetszik ha az egész testük ki van varva 😍 . Tehat szerintem szebbek a tetkos és PC-s lanyok.Én sok mimdent megtennék ha lehetene egy baratnőm akin sok tetkó meg PC van 😍 .

17/F (nekem jelenleg 1 tetko van a vadlimon de lesz még egy pár tetkóm 😂😄)

2018. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!