Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A füst árthat az új tetoválásnak?

Manó1235 kérdése:

A füst árthat az új tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk főzésre akkor lesz 3 napos az alkar tetoválásom a foliát már elhagytam (tetoválom kérte így) de mivel dög meleg van és lesz is nem leszek beöltözve. Viszont tartok tőle hogy a füst nem tenne jót neki. Addig vissza foliázzam inkább? Nyilván nem ülök a tűz mellé de ugye a füstöt viszi a szél is minden felé. Válaszokat nagyon köszönöm :) 24/L
2018. júl. 27. 13:12
 1/1 anonim válasza:

Szerintem először kérdezd meg a tetoválód, ő ismeri a bőröd és a saját munkáját. Számít persze az is, hogy mekkora a minta, színes-e vagy van-e rajta seb.

Én az összes tetoválásomat 3 napig óvtam, fóliáztam és krémeztem, utána elhagyható a dolog, én nem gondolom hogy probléma adódna vele, lényeg hogy ne égjen le a napon, illatanyag- és alkoholmentes naptejjel kenegesd, de tudjon szellőzni. (Meg gondolom tudod hogy 2 hétig semmi medence, szoli, direkt napozás, kádfürdő, szauna, komolyabb edzés ahol sokat izzad a terület, ...)

2018. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!