Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj egy tetoválás?

Mennyire fáj egy tetoválás?

Figyelt kérdés

1-10 skálán kb mennyire fáj? Most csinálnám az elsőt. Elszánt vagyok, de félek, hogy annyira fog fájni, hogy a tetováló nem tudja tovább folytatni.

/lehetőleg olyanok válaszát várom, akiknek már van tetkója./



#tetoválás ##tetkó
2018. aug. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fájdalom&ka..

Keresgélj, biztos lesz hasznos válasz.

Eddig még nem válaszoltam ilyen kérdésre, de akkor: Nekem személy szerint egyáltalán nem fájt, a fenekemen van egy kb 12x8cm-es darab.

2018. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
Attol függ hova csinaltatod mert mindne testreszen máshogy fáj. Vannak kevésbe illetve nagyon fajdalmas részek. Ott faj navyon ahol vékony a bör es szinte egyből ott a csont ( pl:bokacsont ,szemalatt stb..) . Írd le hogy hova szeretned és akkor pontosabban meg tudom mindani . De akkor se tudom azt mondani hogy ezen a testreszen. 10 ből 6 a fajdalom. Mert mindenkinek más a fajdalom küszöbe. De szerintme megeri a fajdalmat. Ki lehet bírni...
2018. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mennyire nagy a fajdalo küszöböd!

Nekem a nyakamon van,siman kibírtam,igaz én nem fosok be pl 1vérvételtöl sem....

2018. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak tapasztalatbol tudok beszelni, hogy neked mennyire fog fajni, azt senki se tudja, majd meg latod.


Alkaromon van egy tetko, ott nem fajt annyira, a csuklomnal volt kellemetlenebbb.

Van egy a kulcs csontom alatt is kozvetlen, meg se ereztem.

Illetve a bordamnal is , na ott majd bes*artam!

2018. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem mondanám, hogy hú de nagy a fájdalomküszöböm, de azért bírom a fájdalmat. És az alkaromra szeretnék.

2018. aug. 5. 11:21
 6/7 $$$$$ ***** válasza:

Az alkar nem a legfájdalmasabb de nem is a legkevésbé fájdalmas rész.

De siman kibírható. Akkor fog csak kicsit erösebben fájni amikor ideget vagy eret ér. De nem vészes. Mondjuk nekem az alkaromon nincs tetkó. De tervben van. De ne félj tőle. Megéri a fájdalmat hidd el.

2018. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem semennyire nem fájt. Ez hülyén hangzik, de inkább csípett.
2018. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!