Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen 'fajta' tetovalas...

Milyen 'fajta' tetovalas lenne idealis?

Figyelt kérdés
Nos, nem is tudom hol kezdjem, megprobalom nagyon roviden. Szoval jelenleg 17 vagyok, oktoberben toltom a 18-at es lehet, hogy szeretnek egy tetovalast ha betoltottem (szulinapra). Nem szeretnek nagyot szerintem egy 5x5cm-t nagyon maximum, marmint ezen beluli meretet. Apumat 13 evesen vesztettem el, hozza kapcsolodo tetovalast szeretnek. Sajnos semmi otletem nincs es nagyon megfontolnam ha lennenek is otleteim szoval egyelore ez csak egy gondolat reszemrol, lehet, hogy evek kellenek ahhoz hogy kiforjon bennem, hogy mit es hova szeretnek. Ettol fuggetlenul ha valaki itt hasonlo tetovalast keszitetett irhatna otleteket vagy esetleg valami oldalt ha valaki tudna kuldeni ahol ezzel kapcsolatban vannak mintak. Oszinten fogalmam sincs. Ugy vagyok ezzel kapcsolatban, hogy nagyon szerettem es szeretnek tetovalast viselni ami hozza kapcsolodik eletem vegeig. Anyum meg mielott elveszitettuk kb. egy evvel ezelott csinaltatott egy viszonylag kicsit a bal laban, a bokaja fole, egy virag mintat amibol rozsak hajtanak es a jobb illetve bal oldalon szerepel az en illetve hugomnak a keresztnev, utolag apum neve is felkerult ra. Lehet hulyen fogalmaztam meg, es nehez elkepzelni igy, de jol nez ki es jelent valamit szamara. F vagyok egyebkent szoval anyumehoz hasonlo minta vagy ilyesmi, nem igazan jatszik. Remelem valaki tud valami otletet/eket adni ami tetszene nekem is. Ha nem lenne olyan vagy nekem sem sikerulne akkor nem fogok tetovaltatni, adok idot neki hatha evek utan kirajzolodik valami bennem. Koszonom.

2018. aug. 10. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs elképzelésed ne csináltass semmit.Nem kell siettetni ezt a dolgot,úgyis eljön majd az a minta amiről tudod,hogy na Ezaz amit mindeképp szeretnél magadon viselni,és ami édesapádhoz köt.
2018. aug. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elősször is nagyon fontos hogy normális tetoválóhoz menj.A szalonok között is vannak nagyon rosszak.Én pl májusban csináltattam, és mondtam a tetkós srácnak hogy rajzolja meg előre,meg hogy pohotoshoppal nézzükmeg hogy álna.Bele is egyezett, de miután befizettem az előleget csakazt mondogatta hogy majd varratás előtt.Aztán mikor eljött a nagy nap, és elkezdtem "variálni" láttam hogy idegesíti hogy sehogy sem jó. végül dülőre jutottunk.

Elkezdte és megkért hogy direkt ne nézzem miközben csinálja, majd csak a végén. Belementem,8 órán át vart,

majd mikor megláttam és nem pont olyan lett mint amilyennek képzeltem, nem lett szar csak nagyon nem olyan mint amilyennek képzetem. Már most gyűjtök a halványittatásra és végül a takartatásra. Tanulj az én hibámból és jól gondold meg, és olyat varrass ami neked tetszik elsősorban és nem másoknak!

[link]

Itt van pár szép, de gondold át hogy ezt jobb esetben egész életeden át viseled, szóval ha nem vagy 100%ig biztos abban hogy ezt mindíg büszkén viseled majd, akkor vagy olyan helyre ami jól takarható, vagy SEHOVA!

Ha tényleg eldöntöttted és már tényleg már "lélekben"

rajtad van, és tényleg csak a konkrét minta nincs a bőrödön,de már biztos tudod hogy azt a konkrét mintát akarod akkor varrasd, mondjuk alkarra.

pl: azok közül egy a monogrammal. Remélem segítettem.

2018. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm apukája meghalt szívműtét közben mikor ő volt 13. 2 éve csináltatott egy emléket a melltartó vonal alá. Indiaiul azt, hogy apa. 3 dololg miatt. Először is az apukája miatt, másodszor ebben az Indiai írásban az egyik jel olyan, mint egy szív a harmadik meg mert szereti ezt a stílust. Remélem segítettem :)
2018. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!