Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásra milyen testápoló jó?

Tetoválásra milyen testápoló jó?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Már lehamlott, azt mondta a tetováló ilyenkor már csak testápoló kell rá. Vettem rá tégelyes niveát de nem tűnik rá jónak, annyira zsíros az a krém Ráncos és fényes a bőröm ott. Mennyi idő a teljes gyógyulás?
2018. aug. 19. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se! Ez olyan, mint szódavízzel piros tojást festeni!
2018. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen kb. 1 hónap alatt gyógyul be. Amúgy van a Baleának ilyen tetkóra való testápolója, én magamtól lehet nem vettem volna meg, de kaptam egyet és azt kell mondanom hogy jó. Gyorsan beszívódik, nem ragad, elvileg van benne fényvédő (azt sajna nem írja hogy milyen erős, emiatt én külön kenem 50-essel) és kellemes az illata is. De azelőtt ilyen avonos kakaósat használtam rá, az is simán jó volt. Szóval szerintem bármilyen gyorsan beszívódó testápoló, illetve ha éri nap, akkor ne felejtsd el fényvédőzni.
2018. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
A baba testápoló tökéletes :D
2018. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a tetoválóm, hogy a szokásos testápolod használd, ne ilyenkor akarj kísérletezni. A lényeg, hogy ne száradjon ki.

Persze, ha illatmentes nem allergizáló, az nem árthat. Nekem pont hogy a tégelyes nivea vált be.

2018. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!