Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kecskeméten szalonon kívüli...

Kecskeméten szalonon kívüli piercinges és tetováló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tetoválót és piercingest keresek, aki olcsón, de szépen dolgozik. Az a baj, hogy elozo ketto tetkómat is szalonban csináltam, de kva drága volt.

2018. szept. 4. 19:37
 1/2 TeaCup válasza:

Sajnos akiket ismertek nem laknak már Kecskeméten. Viszont, ha mégis szalon mellett döntesz; Bálintot és a BizarreTattoo szalonját a belvárosban nem ajánlom. Összecsapta a tetoválásomat, nagyon nem lett szimmetrikus és olyan durván tetovált, hogy a bőröm beheggesedett.

Van másik tetoválásom is amivel semmi gond nem volt, és erre az elrontott tetoválásomra is varrattam mást, ami gyönyörűen gyógyult heggesedés nélkül. Mindnél odafigyeltem az utó-ápolasra.

Alaposan járj utána a művésznek és a studiónak. Sajnos egy kevésbé tapasztalt, vagy egy “nemtörődöm” egyén nagyon eltudja csúnyítani a bőröd életed végéig.

2018. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van két tetoválásom, amit a Barb Art-ba csináltattam, de rohadt drága volt.:c.

Ezért döntöttem, hogy inkább szalonon kívül, mert úgy is vannak jó tetoválók, csak olcsóbban dolgoznak. Köszönöm szépen egyébként, pedig a Bizzarre jó hely, vagyis én csak piercinget csináltattam ott, azt jól megcsinálták. De akkor oda se megyek tetováltatni, pedig gondoltam rá :D

2018. szept. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!