Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés az hogy van...

Milyen érzés az hogy van rajad tetoválás?

Figyelt kérdés
Nem fura? Nem gondoltál bele hogy bárcsak ne lenne ott?

2018. szept. 6. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vagy nem olyan nagy dolog? Nagyon gondolkodok most a tetkón de ezen kattog az agyam 0-24

17f

2018. szept. 6. 21:28
 2/12 anonim válasza:
98%
Nekem 1 év alatt készült 4 tetoválás, és nekem egyáltalán nem fura. Sőt, egy ideig állandóan néztem őket annyira szépek. Aztán szepen lassan hozzászoktam, mintha ott sem lennének.
2018. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 7 van azert vannak mert van jelentese szamomra es szeretem öket. Olyan mintát válassz ami fontos neked ne tucattetkot akkor nem bánod meg :)
2018. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van olyan ami tetszik,zenével kapcsolatos logó , meg szöveg. De még gondolkodok hogy megcsináltassam e😅
2018. szept. 6. 22:12
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából olyan mintha mindig is ott lettek volna, a részeimmé váltak. Minden egyes nap ha rájuk nézek, örülök nekik :)
2018. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 $$$$$ ***** válasza:
89%

Nagyon jó érzés és nagyon imádom. Jelenleg még csak 1 van .

De még akarok 6 ot. Nagyon szeretem nézni és jó érzéssel tölt el amikor nézegetem. De az velem is előfordul hogy elfelejtkezek róla és aztán meglepődök amikor meglátom 😂😂 . De egyébként nagyon örülök neki hogy megcsináltam mert van jelentése a számomra. És a többinek is lesz. De én nem bántam meg. Imádom :D .

18/F

2018. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

És hol van nektek?

2018. szept. 7. 01:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Csuklómon van egy minimál, nagyon szeretem, fél éve csináltattam. Szeretnék még kettőt, szintén minimált :)
2018. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 $$$$$ ***** válasza:
Nekem a bal vadlimon van egy egész vádlis. Lesz még a jobb felkaromon,a jobb alkarom belső felén,a bal karomon egy egészkezes. A bal mellemen egy idézet és a bal bokacsontomon. Valamint egy egészhátast is akarok. De az egész hátas mintájában még bizonytalan vagyok. De a többit biztosan megcsináltatom :D
2018. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Nekem a 2 alkaromon van, lesz még a karomon meg talán kulcscsontnál. Van egy minta amit még nem tudom hogy hova tegyek, de majd az idő megérleli mire eljutok odáig.
2018. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!