Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett a fekete tetkóm...

Neveed kérdése:

Miért lett a fekete tetkóm foltos?

Figyelt kérdés

Most hámlott le róla a felső réteg és a tetkón fehéres foltok vannak,(kézfejen van) szóval nem egyszínűen fekete hanem valahol világos valahol sötét.

A másik meg hogy látni a seben hogy néhány pontban vannak összehúzódások , meg ha nem ökölbe van a kezem csak simán egyenesen kinyújtva akkor az egész tetoválás teljesen ráncos, ez normális ,elmúlik? (Első tetkóm bocsi ,fingom sincs az egészről)



2018. szept. 13. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöm szerint túl sok krémet kentem rá , lehet attól lett foltos?
2018. szept. 13. 09:53
 2/4 SzilKa ***** válasza:
100%
Ha vastagon kented, simán kiáztathattad. Mindig leheletvékonyan kell kenni. Ha legyógyult, jelezd a tetoválódnak és átmegy rajta újra. A helyes utókezelést meg mondasd el vele, és tartsd is be.
2018. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rá volt irva a papirra hogy vékonyan kenjem de nem tudtam hogy mennyire vékonyan és hogy baja lehet tőle... na mindegy nem javittatom ki szerintem marad ilyen igyis 2x ment át rajt nem szabatom fel még egyszer a bőröm...
2018. szept. 16. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
és miért lett egy néhány helyen duzzanat rajta? 12 napos a tetkó
2018. szept. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!