Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről? Tetoválta...

Mit gondoltok erről? Tetováltatnátok a volt legjobb barátnőtökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm akivel sajnos már megromlott a kapcsolat és nem beszélünk néhány hónapja, viszont régen szerettünk volna közös tetoválást de végül nem lett belőle semmi. Az első időkben nagyon hiányzott, sőt még most is ha meglátom vagy csak annyit mond anyum, hogy látta a lányt és köszönt neki akkor már engem ez is megérint. Hiába gondolok rá, vagy épp pityeredek el ha valami emlék eszembe jut vele kapcsolatban, azt gondolom nekünk jobb mégis külön. Viszont valami tetoválást szeretnék ami vele kapcsolatos.
2018. okt. 4. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha "azt gondolom nekünk jobb mégis külön", akkor miért akarsz kitörölhetetlen emléket magadra?

Ha megteszed, javaslom, olyan helyre tetesd, ami mindig szemed előtt van, hogy legyen okod állandóan elpityeredni, aztán panaszkodni itt a GyK-n, hogy miért nem találod a vidám, boldog életed!

2018. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En mikor remenytelenul szerelmes voltam magamra tetovaltattam a sracra vonatkozo dolgot. Aztan kiderult h megse remenytelen es mar ferj es feleseg vagyunk.

Amugy meg a tetovalo is hulyenek nezett mikor elmondtam neki mi a szitu.

De ha neked jelentene vmit egy ilyen tetko akkor csinaltasd meg. Legyen kicsi es nem tul feltuno. Mert akkor kesobb egy masikkal el tudod takarni ha megse akarod magadon latni.

2018. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másodikkal értek egyet. Másnak igazából nem is kell tudnia, mit jelent. Ha te szeretnéd, csináltasd meg. :)
2018. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!