Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vádli tetoválás, hogyan?

Vádli tetoválás, hogyan?

Figyelt kérdés
Ehónapban megyek a vádlimra varratni. Az érdekelne, le kell e borotválni a felületet előtte? Mert akkor 1-2 nappal előre megcsinálnám. Illetve, hogy lehet e hosszú szárú nadrágot rávenni, nem e irritállja a frissen tetovált részt?

2018. okt. 9. 22:39
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
100%
A szalonba borotvaljak le. Nekem legalabb is úgy volt. Meg ha 1- 2 nappal előtte leborotvállod akkor már elkezd borostásodni ami nem jó... De ne borotváld le magadnak a szalonban biztos hogy meg fogják csinálni. Mindig leborotváljak az adott felületet. És mehetsz hosszu nadrágban csak ne csőgatyában... Hanem valami rendes tágabb nadrágban. Az nem fogja irritalni. Én is sima farmerban mentem.. Mondjuk en sose hordok csőgatyá mert nem az én stílusom XD.
2018. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell borotválni,de ott is leborotvaljak ha kell .

Hát ne feszülős nadrágot vegyel fel ,-körbe foliazza a tetoválást,de szűk farmer biztos kényelmetlen lenne .

Megelitonadragba menj

2018. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet *

Melegítő nadrág *

Gyorsan írtam bocsi

2018. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-tisztességes reggelit köll enni. Legyen benn szénhidrát, nem ilyen fåszom joghurtokat...


-kényelmes, fekete bő ruhát vegyél fel amiben kényelmesen tudsz hason feküdni n+1 órán át. A tetováló tintát meg a vért csak az ecetes olló hozza ki szal ne a kedvenc cuccodba menj


-ne csinálj magadnak szőrtüsző gyulladást. A napján borotváld vagy egyáltalán ne

2018. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alapból borotválod akkor 1-2 nappal előtte ne tedd, ha epilálod, akkor 1 héttel előtte ne tedd, gyantánál ugyanúgy 1 héttel előtte már ne. Mindig helyben tetoválás előtt borotválják le, mivel a frissen borotválás után más a bőr-szőr-szőr menti bőr fizikailag, illetve más utána egy kicsivel.

Igen, miért ne lehetne rá venni nadrágot? Tetoválás után kap egy fóliát amúgy is, ami úgymond pótbőrként védi.

2018. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!