Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnatok segiteni? Neten...

Tudnatok segiteni? Neten kerestem a tetovalasnak a jelenteset amit szeretnek de nem talaltam ti tudjatok esetleg hogy van e jelentese? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnek olyan tetovalast ami olyan mint pl egy karkoto hogy egy fekete vonal a csuklon vagy konyokon van akinek a bokajanal van 1 vagy tobb ilyen vonal tetovalas.ilyet szeretnek en is es a vonalba pedig a dedim szuletesenek a datumat aki mar nincs sajnos velem. Az o emlekere szeretnem.

19/F



2018. szept. 29. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mibajod?
2018. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bemész egy tetoválóhoz, és elmondod neki ugyanezt.

Pontosan tudni fogja, hogy mit akarsz, és mintákat is mutat.

2018. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze h tudna,meg kepet is tudnek neki mutatni.csak kivancsi vagyok hkgy van e valamilyen jelentese alapbol.szimbolizal e valamit.
2018. szept. 29. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy vonal. Nem szimbolizál semmit. Nem kell mindenbe belemagyarázni dolgokat
2018. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szimbólumok elég személyes dolgok, szóval tök mindegy, hogy valaki másnak mit jelent egy ilyen tetoválás, a lényeg, hogy NEKED mit fog jelenteni. Persze nem azt mondom, hogy muszáj, hogy legyen valami rettentő mély jelentése, csak azt, hogy hiába magyarázol bele valamit, ami neked semmit nem jelent.
2018. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom, hogy másoknál mit jelent, de az egyik ismerősömnek szintén van egy ilyen tetoválása. Nála ha jól tudom, akkor ilyen spirituális, zen dolgokkal kapcsolatos jelentése van.


[link]


Gondolom erre gondolsz, de rengeteg variációja van ennek a körnek. Viszont nem hiszem, hogy mindenkinél ugyanazt jelenti.


Egyébként meg bármit tetováltatsz a lényeg az, hogy számodra legyen fontos a jelentése, mert akkor évek múlva se bánod meg, hogy tetováltattál.

2018. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso,igen erre gondoltam csak nem talaltam meg a jelenteseket:) nekem nyilvan nem ezt fogja jelenteni csak kivancsi voltam hogy mondjuk nem egy olyan motivumot tetovsltatok magamra ami mondjuk a halalt vagy gyilkossagot vagy valami hulyeseget szimbolizal.
2018. okt. 4. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a körbe vonal a japán antikvitásban a bűnözők stigmája volt. Ha valaki csinált valami stiklit akkor egy életre megjelölték.

[link]

2018. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!