Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ugy tortenik ahogy kell vagy...

Ugy tortenik ahogy kell vagy baj van a szemoldok tetovalasommal?

Figyelt kérdés
Okt 26an csinaltattam meg a szemoldokomet microblading teknikaval. Nagyon szep lett, vigyazok ra, mar boven elkezdett leesni a var. Viszont borzaszto csunya jelenleg, es van ahol a leesett resznel meg halvanyan sincsenek a szalak. Azt olvastam, hogy valoszinuleg megvastagodott a bor es majd mikor meggyogyul "elobujik" a szin, ami meg fokozatosan "erni is fog". Viszont nagyon aggaszto, mar majdnem egy hete elkezdett leesni de nehol meg mindig nincsen kb semmi. Valakinek tapasztalata? Rendes sminktetkos csinalta szaloban. 5 het mulva megyek a korrekciora, de csak remenykedem hogy nem igy fog kinezni addig
2018. nov. 5. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre való a korrekció
2018. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem volt valasz a kerdesemre, inkabb ne irtal volna semmit :)
2018. nov. 6. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg igen! Nem fog ott már “előbújni” (😂) semmi! Azokat majd újra kell tetoválni!!!!
2018. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szemöldök tetoválás: A szemöldökről a pörk kb. 5-7 nap alatt esik le. Utóápoló krémmel naponta 1x-2x vékonyan kell kenegetni.


A szín teljes beépülése 3-5 hét, az első két hétben világosabban látszik még a szín, és később alakul ki a színmélység. A pörk leválása után a világosabb színekkel nagyon halványnak látszódhat az eredmény, ám ez később beérik!


A szálazott technikával készült szemöldök tetoválást nem kell utóápoló krémmel kenni. A tökéletesen vékonyan beépülő szálak érdekében szárazon kell tartani. Vízzel óvatosan 1 hét után lehet mosni.



Majd legkozelebb a beérik szot hasznalom ;)

2018. nov. 6. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a személyt aki csinàlta. Ő tudna érdemleges vàlaszt adni!
2018. nov. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Remélem megoldódik és olyan szép lesz amilyenre vágysz. Sajnos nívós szalon, magas ár, ide vagy oda szinte az összes ismerősömnek van vmi baja a sajátjával.


Itt folt, ott folt, itt semmi, bőrhiba miatt, emitt színkülönbség. Forma asszimetria, aztán ceruzával javítgatják otthon.


Itt nálunk 100.000 felett is élkérnek néhol 250.000. a legjobbak...de az sem az igazi.


Őszintén remélem, hogy szép lesz legalább a tiéd.

2018. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 100.000????? aztaqu...

Nekem 35 volt és tökéletes, sokan nézik a saját szemöldökömnek bár lassan frissítenem kéne.


Nekem is először halvány volt aztán mégegyszer átment rajta a tetováló, kicsit féltem hogy túl halvány lesz mert világosabb árnyalatra beszélt de TÖKÉLETESEN egyezik a valódi színével.

2018. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is épp ilyen helyzetben vagyok, kezd leesni a var, vigyazok rá, hogy magától essen le, kenegetem naponta szemöldöktetoválás után használandó krémmel (fougera vitamin A és D OINTMENT)...De a var alatt nagyon enyhe barna szín van szinte észre sem vehető s a szálak sem látszanak...megtudnád írni kérlek hogy neked vissza jött e színe a gyógyulás utan s természetesen még a korrekció előtt...mert így nem merek kilépni a házból...nagyon megvagyok ijedve.
2019. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!