Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nőnek felkar tetoválás?

Nőnek felkar tetoválás?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye a női felkar tetoválás róla?

Szerintetek egy jól kiválasztott minta mutatós vagy férfias?



2018. nov. 12. 05:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, javított a telefon.

*Tetoválásról

2018. nov. 12. 05:09
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Ocsmány.
2018. nov. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az ami nem tetszik benne?
2018. nov. 12. 06:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól áll a nőnek szerintem rohadtul szexi tud lenni de ha nem akkor eléggé kiábrándító
2018. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nőként nem tetszik, magamra nem csináltatnék ilyet. De el tudom fogadni, akinek van (ismerősi körben is akad), bizonyos nagyobb mintáknál más hely nem nagyon van, ahol jó néz ki.

Egy biztos, ehhez nem plöttyedt kar kell.

2018. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én személy szerint nem szeretem a tetovalásokat de férfiasnak semmiképp sem mondanám. Ha ha szép formás a felkar és jó a minta akkor kimondottan jól tud kinezni.
2018. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia

Édesanyámnak van,neki nagyon jól áll!

2018. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem lánynak is jó a felkar tetkó :D .

18/F

2018. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Állhat jól, állhat rosszul.

Öltözködés, stílus függvénye, hogy tudd hordani, ha pedig takarja mindig valami, akkor oly mindegy, hiszen csak kevesek látják majd.

Maga a minta pedig szintén lehet jó és rossz is. Egy nagyon ronda minta, akármilyen jó nőn is van, rosszul fog állni, míg egy nagyon gyönyörű mű mindenkit feldobhat. Persze, sokan ellenzik, de ne feledd, nem másokért tetováltatsz, hanem magadnak és magadért.

Ismerek nem egy nőt, akinek van és szerintem úgy jók, azzal együtt. Ismerek olyanokat is, akiknek nincs, azzal sincs bajom.

Nálam a külső nem annyira mindenható, többre értékelem a belsőt és nem, nem ítélkezek pusztán kinézet alapján. Nem egy ember van, akire a fenti tetoválás ellenesek csorgatnák a nyáluk, legyen az nő, vagy férfi, miközben többszörös és komoly bűncselekményeket követtek el. Szóval az ítéltetésükkel csak magukat ítélik el.

Ha kicsivel jobbban pontosítod a kérdésed, hogy milyen minta lenne az akkor jobban rá lehet mondani, hogy inkább nőies, vagy inkább férfias, bár nagyon függ a tetováló stílusától is, hogy ő hogyan alkotja meg.

2018. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!