Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szép-e a nőknél a felkar...

Szép-e a nőknél a felkar tetoválás vagy inkább az alkar ami nőiesebbnek mondható?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: Gáznak mondható-e különböző stílusú tetoválások egy emberen? (például van már maori meg 3d-s és lenne még egyiptomi?

2018. dec. 16. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Ez a nő ÉS a tetoválás minőségétől függ!


Nagyon nem jó: [link]


Tökéletes: [link]

2018. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Eleve nem tetszik a tetoválás, aki akarja rakassa magára nem érdekel, de számomra taszító.
2018. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
40%
Ha engem kérdezel, minden tetoválás csúnya.
2018. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Felkar nagyon gáz mindkét nemnèl szeritem, nőknek max a csuklón nem fest 'tahón'
2018. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
30%

Szerintem felkaron és alkaron is jó. Mondjuk nekem akkor is tetszik egy lány/nő ha szinte az egész teste ki van varva söt meg jobban tetszik egy lány ha sok tetkója van XD . Én is sok tetkót szeretnék... Jelenleg még csak egy van. De még lesz egy jó pár. De en is különböző stílusuakat akrok. Tehat szerintem nem gáz ha különböző stílusuak....

18/F

2018. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egy ismerősnek van az alkarján, a tatto szèp de nagyon gagyin nèz ki
2018. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Egy nőn semmilyen tetoválás nem szép, de legalább ronda mint a xar. Persze egy olyan férfinak aki csak a "beszélőn" látja az asszonyt, annak jó a prolis tetovált nő is, de aki ennél picit igényesbb az nem éri be ilyen okádékkal.
2018. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
89%
7 es. Egy ember attol mert tetovalt nem proli😂 . És ne mondj ilyet hogy okádék mert egy emberre nem mondunk ilyet. És a tetkó csak feldobja a kinezetet. Legalabb is nekem pl. nagyon tetszik. Nyilban a belső a fontos. De alapbol 10 ből 9 szer nem belső alapjan mesz oda valakihez mert nem siemred hanem külső alapjan. Autan majd elvallik hogy belsőre tetszik-e ... És nekem pl. Van oylan nő ami alapnol nem tetszene de a tetkók meg piervingek miatt tetszik. Mert imádom a tetkókat és a piercingeket. És ettöl nem vagyok proli . És a tetovált nők sem azok. Matmint nem mind. Nyilvan van tetovált emberben is proli. De legalább ugyan annyi van nem tetováltban is sőt meg több is van nem tetováltban... És inkabb te vagy proli ha valakit az alapjan itelsz meg hogy tetkoja van...
2018. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 $$$$$ ***** válasza:
Va olyan nő aki*(nem ami-t akartam írni,csak sokszor felrenyomok Xd)
2018. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!