Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt a tetovalo megcsinalja?

Ezt a tetovalo megcsinalja?

Figyelt kérdés

Szoval ki szeretnem varratni az alkarom, van tobb mintha amit szeretnek viszont ha osszevissza varratom akkor kb ugy fogok kinezni mint egy matrica fal, az pedig nagyon csunya. Na most ha megmutatom neki a kepeket hogy ezt, ezt es ezt szeretnem ide meg ide akkor a tetovalo megtervezi nekem hogy szepen ossze legyenek kotve vagy nekem kell kitalalnom valamit?

Illetve van egy olyan rajz hogy a macska egy ilyen viragban alszik, es en azt az en macskammal szeretnem, azt is megtudja ugy vagy nekem kell vagy hogy?😨



2019. jan. 1. 12:22
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Persze. Rendes tetoválló meg tudja tervezni. Az meg hogy a te macskáddal kell nem jelent gondot. Csak jó helyre kell menni.
2019. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a macskáról jó lenne olyan kép, amin úgy van, ahogy szeretnéd, olyan pózban és pont olyan irányból/szögből, mert ilyen esetben nagyon sokat számít a referenciafotó.
2019. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Persze hogy megcsinálja, ez is a dolgai közé tartozik.
2019. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Olyanhoz menj akinek sok állat és virág van a portfóiojában
2019. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!