Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás takaráshoz kit...

Tetoválás takaráshoz kit ajánlotok az országban?

Figyelt kérdés
Sajnos hibát követtem el és van egy rettentő rosszul sikerült közepes méretű tetoválásom. Már járok lézeres halványításra, fakul lassan, de látványosan és úgy számolom ősszel mire lemegy a 7-8. kezelés takartatnám. Kit javasoltok, aki akár drágán is, de igényes és minőségi takarásokat csinál? Kérlek ne oktassatok ki, komoly depresszió és egyéb árán jöttem rá, mekkora hülye voltam :)
2019. jan. 17. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Léterezett tetoválást jóval könnyebb takarni, azt majdnem mindenki elvállalja szerintem, szóval olyat keress, akivel te tetováltatnál szívesen.
2019. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez esetben meg kell találnom azt, aki nagy ász koi tetoálásokban :) kék - fekete - lila színekkel szerintem le lehet egy addigra már csak szürke tetoválást :) a kihívás inkább az lesz, hogy van benne 2-3 szemmel igazából alig látható heg, jó lenne, ha azt szépen tudna beépíteni :)
2019. jan. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!