Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondolnátok először egy...

Mit gondolnátok először egy olyan lányról, akin ilyen tetoválás van?

Figyelt kérdés

[link]


Mocskolódás nem érdekel. Ha tetkó ellenes vagy, az sem.

A véleményt lehetőleg kultúrált stílusban írd meg. Köszönöm előre a válaszokat!



2019. jan. 13. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a tetkós csajok. Bár majdnem mindenki ilyen stílust választ, persze ez a divat.


Mondjuk érdekesnek tartom a kérdésed. Emberek véleménye érdekel, de a mocskolódás és a tetkóellenesség nem. Miért nem teszed fel ezt a kérdést egy olyan oldalon, ahol csak tetovált emberek vannak?

2019. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Hányinger és undort vált ki belőlem, mikor egy tetkós nőt/lányt látok, a férfiaknál még elfogadható! No nem azért vált ki belőlem, ilyen érzelmeket a látvány láttán, hanem mert később, öreg korára ott fog virítani a lötyet bőrén, úgy már nem guszta!!
2019. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Van olyan ember akit érdekel a mocskolódás? Engem speciel nem. :)

A tetkó ellenesek (tisztelet a kevés kivételnek) szinte csak mocskolódni tudnak ebben a témában.

A negatív véleményt is szívesen fogadom, csak legyen normális stílusban megfogalmazva.

2019. jan. 13. 22:52
 4/20 A kérdező kommentje:

#2

Öreg korodra tetoválás nélkül se leszel egy szépség. Szóval nyugodj meg kérlek. Nem leszel jobb sem tetoválással, sem anélkül. ;)


Mellesleg magasról teszek arra mi lesz 40-50 év múlva.

2019. jan. 13. 22:55
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom miféle megerősítést vársz a másiktól, hogy magadat igazold, vagy csak elfogadást vársz, a nem tetkósoktól?
2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Tetkó ellenes vagyok, de ez legalább művészi, profi munka. Ha már tetkó, akkor legyen igényes. Ez kétségkívül az. :)
2019. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Igazából semmi különöset, nekem is van tetoválásom és nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol róla. Ha valaki kedvel az ne azért legyen már mert van tetoválásom, vagy épp azért mert nincs. Felszínes emberre vall. Ilyenek meg nem hiányoznak az életemböl. A tetoválás az a te magán ügyed, az a fontos hogy te mit gondolsz róla
2019. jan. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez a minta inkább csak közelről látszik jól, így semmit. Ha közelről is látnám, akkor azt, hogy szereti az erdőt talán, bár mivel én őszinte vagyok és kíváncsi, így nyíltan rákérdeznék. Félreértés elkerülése végett egy férfinál is rákérdeznék, hogy neki mit jelent. Szóval palack alapján ítélem meg az üdítőket sem :)
2019. jan. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Kérdés jelentve. Vagy kíváncsi vagy a véleményekre, vagy nem. Nem te szabad meg a házirendet.

Ha nem tetszik, hogy nem egyformán gondolkodunk, akkor ne tegyél fel ilyen kérdést.

Én semmiféle tetoválást nem tudok elfogadni. Indiában ennek több ezer éves hagyománya van, az más, s ezért kivétel.

2019. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Nem tudom miféle megerősítést vársz a másiktól, hogy magadat igazold, vagy csak elfogadást vársz, a nem tetkósoktól?"


Nem elfogadást kértem, hanem véleményt. :D


Köszönöm a válaszokat! 😊

2019. jan. 14. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!