Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akadályozna az elhelyezkedésbe...

Akadályozna az elhelyezkedésben egy munkahelyen egy tetoválás, ami a mellkasomon van? (22/F)

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni egy tetoválást a mellkasomra: bal oldalon olyan motívumokkal amik olyan dolgokra emlékeztetnek amik nagy fájdalmat okoztak a múltban, a jobb oldal felé haladva (ami nekem a bal, de aki látja annak balról jobbra látszódna az idő múlása) pedig olyan remények és ideálok amiket el szeretnék érni, és erőt adnak.



Még sose volt tetoválásom, és érdekelne hogy ez mennyire befolyásolná az elhelyezkedési esélyeimet egy cégnél (mérnöki pályán tervezek dolgozni, még tanulok), ha olyan helyre varratnám ahol nem látszódna ki még egy mélyebbre kigombolt ing alól sem?


Továbbá mit szóltak az ismerőseitek a ti első tetkótokhoz? Nagyon meglepődnének rajta, főleg úgy hogy elég konzervatív ismerőseim vannak?



2019. jan. 27. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem látszik, az nincs is.

Talán eldöntöd annak idején, hogy ne meztelen felsőtesttel menj állásinterjúra.

Ha viszont senki nem látja, jelentéssel sem rendelkezik.

2019. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint semennyire. Ha takarható helyen van (lesz), akkor még akkor sem lehet kifogása senkinek sem ellene (vagyis hát nem szabadna, hogy legyen, hiszen tudjuk, hogy sokan előítéletesek ezzel, oké, részben jogosan), ha esetleg mondjuk a leendő munkahelyeden dress code van (lesz).


Nálam volt, aki meglepődött, volt, aki nem. Volt, akinek tetszett, volt, akinek nem. Nem számít. Én tudom, mi miért lett, és mit fejezek ki vele. Aki igazán ismer, az úgyis érteni fogja.

2019. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos nyilván látja majd alkalmasságin, de ha azt vesszük alapul biztonsági cégeknél, stb helyeken, kórházba is láttam már tetovált ápolót, olyan ez mint, hogy egy eladónak nem lehet ékszer stb, ahhoz képest valamelyiken 3 gyűrű+ műköröm kombó van.
2019. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!