Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ágyékra tetoválás?

Ágyékra tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Neten nem találtam túl sok hasznos infót, ezért gondoltam megkérdezem itt.

Szóval... Tetoválást szeretnék csináltatni az ágyékomra (kb. majdnem a nemiszerv fölé).

Van egy hegem még egy régebbi kisebb rutinműtét után, ami zavar, hogy ott van, ezért szereték oda egy kisebb tetoválást. Már megvan, hogy mit szeretnék, csak nem tudom, hogy hol keressek egy olyan tetováló művészt, aki vállal intim területeket is. És mégis mire számítsak mennyire fog fájni? Van már több tetoválásom is, kibírható volt a fájdalom, de mivel ott az egy érzékenyebb terület, nem tudom mire számítsak. Na mindegy igazából az lenne a kérdésem, hogy hol van olyan személy aki bevállalná, hogy megcsinálja. Előre is köszi a válaszokat.

28/F



2019. jan. 30. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Most otthon, családi körben.
2019. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!