Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást csináltattam,...

Tetoválást csináltattam, miközben nem tudtam hogy terhes vagyok. Lehet gondja a picinek?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kövezne, egyáltalán nem vártam a picit...végig védekeztünk.

2019. febr. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy lenne baj, de azért egy orvost kérdezz meg.
2019. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, nyugi, ilyenkor meg annyira pici az embrio, hogy mondhatni emiatt nem eri baj ilyesmiktol.

Egyebkent azert nem tetovalunk terhesseg alatt, mert:

-a tetovalastol gyulladas lephet fel a szervezetben, van aki lazas lesz egy pici tetkotol is

-szerencsetlen esetben fertozes is kerulhet a szervezetbe (ellenorzott studioban nyilvan ennek szinte semennyi eselye sincs, de akar a nem megfelelo kezeles is okozhat ilyet), es ez az anya veraramaval a magzateba is bekerul

-ha szazezerbol egy festekallergia eppen akkor fordulna elo, az se tul szerencses, szinten az immunvalasz miatt

-ha esetleg valamilyen rendellenesseggel szuletne a gyerek, nekem nem hianyzik, hogy azt mondjak, hogy biztosan miattam volt, mert mittudomen, dns modosito festekkel tetovaltam :D


Szoval ezek amugy is olyan dolgok, amiknek minimalis az eselye, ugyhogy nem lesz ettol baja se neked, se a magzatnak, de jobb felni mint megijedni elven nem szokas terhes not tetovalni.

2019. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok! Most megnyugodtam. Köszi
2019. febr. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!