Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki csináltatott szemöldök...

Valaki csináltatott szemöldök tetoválás terhesen a második trimeszterben? Ha igen lett vmi következménye? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináltass! Rengeteg kontraindikációja van. Akár be is tud gyulladni terhesség alatt, a festékre allergiás lehetsz, a fájdalmat nem csak te, hanem a babó is érzi ám! Szepszis is ki tud alakulni, amiből te fel tudsz gyógyulni, de a babád nem! Várd meg, amíg szülsz.
2019. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy gratulálok a babához!
2019. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn úgy tudom ezt sem lehet sem terhessèg, sem szoptatás alatt
2019. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
7%
Normális vagy? Tönkre akarod tenni a gyerekedet,a hóbortod miatt? Egyébként is,aki tetováltat,az személyiségzavaros beteg.Nem súlyos,együtt lehet élni vele,de aki erre vágyik,egyszerűen szánalmas.20 év múlva majd azon siránkoznak,hogyan szabaduljanak tőle,mert a bőr állandó megújulása miatt eltorzul,szétesik,ocsmányul fog kinézni.Na ekkor jön a nagyon fájdalmas lézer,ami kiszedi ugyan,de a helye ott marad.Meg is érdemli a sok idióta divatbarom.
2019. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, azért ez így elég durva, nem gondolod? Vannak ám, akiknek heges a szemöldökük, és így kitetováltatják, hogy nézzen ki valahogy, ugyanis a hegen nem nagyon fog a ceruza, a szemöldökpúder meg még annyira se. Nekem is heges, nagyon hülyén néz ki, de én nem merem tetováltatni, mert félek a tűtől. Ja, és amúgy kikopik 5 év után a legtöbb sminktetoválás...

Ettől még nem pártolom a sminktetoválásokat/tetoválásokat, de nem is vagyok ellene. Nem kell egyből a pokolba meg az elmegyógyba küldeni mindenkit :D

1es voltam.

2019. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves és nem kedves válaszokat!Nekem már van szemöldök tetoválásom és csak frissíteni szerettem volna!De mivel utána olvastam és megkérdeztelek titeket meg megkérdeztem a kozmetikusomat is így egyértelmű, hogy nem csináltatok terhesség és szoptatás alatt sem!Bármi hihetetlen 4-es válaszoló van nekem is eszem és a gyerekemet tartom fontosnak!Azt, hogy te ez ellen vagy nem kell másokat elküldeni melegebb éghajlatra!Jobb lett volna ha csöndben maradsz!kKöszönöm
2019. febr. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!