Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováláshoz mindenhol kérnek...

Tetováláshoz mindenhol kérnek szülői engedélyt 18 alatt, vagy helyenként változik?

Figyelt kérdés

És elég egy papírt aláíratni, vagy személyesen kell, hogy szülő elkísérjen?

17 vagyok, és nagyon szeretnék saját pénzből egy kisebb tetoválást csináltatni, aminek jelentése is lenne, és nem lenne látható helyen (borda). Viszont szüleim szerintem nem mennének bele, én meg nem akarok majdnem egy évet várni még ezzel :/



2019. febr. 15. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy legálisan működő, korrekt üzletben kérnek szülői engedélyt, és úgy tudom, hogy a szülőnek is ott kell lennie!
2019. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Várj vele egy kicsit. Ha nem is magadért, de egy embertársadért.

Ha megcsinálja akkor szüleid feljelenthetik, mivel 18 alattinak csinált tetkót. Pedig nem is ő lenne (ha hamisítasz egy papírt) a hibás, de ő szívná meg nagyon.

Ha 1 évet is várni kell akkor várj anyit.

2019. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
"Szerintem nem mennének bele". Szóval még nem is beszéltél velük erről. Érett vagy, mondhatom. Eléjük kell állni, és megbeszélni, hogy mit szeretnél a kiskapuk keresése helyett. az őszinteség csodákra képes.
2019. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is olyan hely, ahol megcsinálják engedély nélkül az olyan is... Legfeljebb valami sufniban dolgozó tetováló otthon barkácsolt tűkkel lehet ilyen.

Általában ott is kell lennie a szülőnek, nem elég a papír.

2019. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ahol megcsinálják az olyan is. Jobb esetben max az okádék tetkók facebook oldalának küldheted el az eredményt, rosszabb esetben kapsz egy jó kis hepatitiszt. Fincsi.
2019. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó az én falumban a helyi tetovaló "mester" nem kér. Nagyon "profi" tetoválásokat csinàl a sajàt készítésű elektromosfogkeféből àtalakított csoda gèpével! 😂
2019. febr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elofordul olyan studio, ahol 16 felett megcsinaljak szulo jelenleteben. Hozott papir nem ervenyes, harmadik osztalyban mar remekul hamisitottam barki szuleinek az alairasat az ellenorzokbe :D

Amikor ilyen helyen dolgoztam, az allitolagos szulokkel is kitoltettunk egy papirt, es tetszett-nem tetszett, meg a szemelyi igazolvanyokat is leellenoriztem es lefenymasolva hozzacsatoltam a papiroķhoz.

Azota szerencsere olyan helyen dolgozom, ahol kimondottan ellenzik a 18 alatti tetovalast, igy nem is foglalkozunk ilyesmivel. De neked mar amugy sincs sok ido a 18-ig, szerintem varj addig.

2019. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!