Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldöktetovàlàsomból...

Szemöldöktetovàlàsomból festékes pörkök estek ki egy hét alatt, pedig gondosan utóàpoltam. Mit tehetek a korrekcióig, hogy ne nézzen ki csúnyán? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta el a szakember hogy befog pörkösödni, ami 1-2 hét alatt lefog esni??

Azt is el kellett volna mondania hogy előfordulhat hogy sokkal halványabb lesz után és lesz olyan rész ahol foltos is lehet. Mindenki bőre máshogy reagál rá. Van akinek nagyon kidobja a festéket és muszáj a korrekció.

Ilyenkor felkeresheted a szakembert is ám ,aki csinálta, hogy megtudjon nyugtatni.

2019. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Àtlàtszó, észre se lehet venni pörkökről volt szó, nem arról, hogy szétesik az egész, a külső végei eltűntek. Munkám miatt sok emberrel találkozom, elég érdekes lesz így a megjelenés. Szemöldökceruzával még nem lehet "javítani", csak egy hónap múlva.
2019. febr. 18. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem keresd fel akivel csinàltattad. Hàtha tud valamit ajànlani.
2019. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem kozmetikai tetkos vagyok, hanem rendes tetovalasokat csinalok, de arcon se nagyon mas a bor, ugyhogy ha mar nincs rajta var es nem erzekeny a borod, semmi baja nem lesz, ha finoman ramesz szemoldokcerkaval. Arra figyelj, hogy hidratald rendesen a frissen hamlott borodet, akkor gyorsabban regeneralodik.

A szemoldoktetko ilyen, sajnos mindig javitani kell.

2019. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn is rohadt hülyén néztem ki amíg le nem jött az egèsz, mikor mondtam ezt a korrekción mondta a csaj, hogy majd most amikor "levet fog ereszteni" óvatosan zsepivel itassam le és így nem fog olyan vastag pörk képződni, és igaza lett. Szóval ott lett elcseszve... Én nem mertem ceruzával 'beszínezni'a hiányzó helyeket, pedig nekem is kb alig látszott valami annyira halvány volt akkor, idő volt mire besötétedett
2019. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!