Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aiknek rövid hajuk van,...

Aiknek rövid hajuk van, nektek hogyan sikerül úgy befesteni csak a tövét, hogy ne legyen az egész hajatok festékes?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán sikerül, próbálom csak a tövére vinni, de ahogy haladok választékról választékra, egy idő után szinte az egész hajhossz festékes lesz.
2015. dec. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a gond?
2015. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az vele a gond, hogy a tövét festeném csak először, mert annak több hatóidő kell, a hajam többi részét csak később, annak elég rövidebb idő, szóval nem akarom egyben az egész hajamra felvinni a festéket, mert ha ugyanannyi időt lenne rajta, mint a tövén, akkor leégne a hajam.
2015. dec. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez maximum szőkítésre érvényes, más festékre nem.
2015. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, évek óta festem, nagyon rövid a hajam, semmi baja tőle.

Nincs szőkítve, csak a barna árnyalatait váltogatom, mindig otthon van festve.

2015. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nekem úgy van, hogy szőkítve volt a hajam, most próbáltam először egy sötétebb szőke árnyalatra átfesteni, Perfect Mousse 950-es aranyszőke hajfestékkel. Színelőhívó folyadék és festék gél tartozik hozzá, ezt kell összekeverni, és ezzel festeni. Máshol azt írták erre, hogy nehogy rávigyem az egész hajamra, csak a tövére, mert ha az egész hajamon rajtahagyom 30 percig, akkor leég a hajam. A használati utasítás azt írja, hogy ha először festesz, natúr hajra, akkor kell rávinni egyszerre az egész hajadra és hagyni 30 percig rajta, de ha már festett hajon használod, akkor először csak a tövére kell, azon hagyni kell 25 percet, utána az egész hajhosszra felvinni a maradék festéket és hagyni 5 percet.
2015. dec. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!