Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szálloda vilagaban mennyire...

Szálloda vilagaban mennyire megengedett a tetovalas?

Figyelt kérdés

Tudom h mindenhol azt olvasni h nem megengedett, sot minel elitebb egy szálloda akar belfoldon, akar kulfoldon annal szigorubbak a kinezet kapcsan. De nagyon nagyon szeretnek mar evek ota egy idezetet tetovaltatni a csuklomra, igazabol ugy, mintha egy karkoto volna (tehat korbe eri a csuklom). De ez eleg necces, mivel ugye ha mar tetko, akkor legyen Olyan helyen amit az egyenruha eltakar. De elore nem lehet tudni milyen lesz pl az a felso amit viselni kell, mennyire hosszu stb. Persze csuklon mindenhogy latszodna elobb utobb. A masik hely ahova még szoba johet, az az alkar, kozvetlenul a hajlat alá, szinten egy rovid idezet. Ez mar sanszosabb h el lehet takarni, de pl egy rovidujju ing vagy hasonlo ezt sem fedi.


Aki dolgozik szallodaban, ami tenyleg elit (4-5 csillag), tudna tapasztalatokat? Kulfoldon ugyanigy tilos a tetko? :(


Tehat ha szállodában akarok. Dolgozni valami felsobb pozicioba, persze elobb recepcioskent, akkor felejtsem el orokre a tetovalast, mert ugy eselyem se lesz soha? :( nem hangzik valami jol...



2019. márc. 19. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem szállodában dolgozom, de emberek között és többnyire egyáltalán nem érdekel ki mit gondol, a főnökség ellenezné, de a rokonaim szóval lehetne alkudozni velük, de nem csináltattam meg. Én a csuklóm belső felére szerettem volna egy 2-3 centis körvonalból álló mintát. Nem tudhatod hova kerülsz, mit hoz a sors. Ha mindenáron csináltatni akarsz, akkor csak olyan helyre amit ha szeretnél el tudsz takarni, de nem kínok között. Tehát pl alkar nyáron kínszenvedés takarásban, állandó hosszú ujjú pólóban... Nekem azóta már van kettő, simán takarásban tudom őket tartani mindenféle kínszenvedés nélkül. Csak ezt tudom ajánlani.
2019. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!