Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gimibe megengedett az ombre haj?

Dori445 kérdése:

Gimibe megengedett az ombre haj?

Figyelt kérdés

Erősebb Budapesti gimnáziumokba megengedhető e az ombre haj?Nem az az igazi barna hajból szőkébe átmenő ombre, hanem mivel az én hajam is szőke,csak arra szeretnék ombret csinaltatni, hogy kicsi is feldobja a kb mogyorószőke hajamat.Az erősebb es egyaltalan a gimikben megengedett az ilyen hajviselet, vagy ha jot akarok magamnak, akkor meg az ombret se engedhető meg?Még gondolkodtam a hamuszoke hajon is, ez is megengedhető e magamnak gimibe semmi következmeny nelkul, vagy ha jot akarok, akkor inkabb maradjon olyan a hajam mint az átlagos.Mi a véleményetek megéri és megengedheto e hogy ombre hajjal jarjak gimibe a kituno bizonyitvanyom mellett? Nem származik belőle gimibeli hátrányom?A budapesti nagy gimik megengedik pl.szent margit, apaczai gyakorlo gimi vagy eötvös stb.hogy ilyen hajjal menjwk oda es ne kapjak erte semmiegvetest kitűnő bizonyitvany, vagy jegy lerontást?

16/l


2018. jan. 6. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben már senkit nem érdekel milyen a hajad, akár színes is lehet, nem lesz belőle hátrányod
2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola házirendet kell megnézni hogy az mit ír elő. Ahova én jártam vidéki erős gimnázium, ott nem csináltak ebből ügyet ha valaki festette a haját. Egyedül azt nem nézték jó szemmel ha valaki kék, rózsaszín, vagy zöld hajjal ment be egyik napról a másikra.
2018. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a hajszined befolyásolja a tanulási képességeidet. Én is festettem a hajam középsuliban, lángvörösre, mégis mindenből megkaptam a jó jegyeket.
2018. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne pink hajad legyen és senki nem fog szólni érte.
2018. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Gimitől függ, bár én vidéken jártam de az extrém színek tiltva voltak. Ha van már kinézett suli, akkor annak a honlapján fent kell lenni a házirendnek.
2018. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!