Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválásmániáról mi a...

A tetoválásmániáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 04:31
 1/10 anonim válasza:
Nem csípem. :S Szerintem nem szép, ha valakinek sok tetkó van.
2019. ápr. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 'mániákus' bármi is, akkor beteges.
2019. ápr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
meggondolatlan emberek sportja,nincs a jovendo eletrol elkepzelesuk,emlek tetovalas?az emlek az agyban van,nem a testunk kulso reszen ,es ha beteg ,akkor emlekeztese ,a betegsegere,az atlag emberek hosszu ideig eleltek regen tetovalas nelkul,ma meg sportot,csinalnak belole,sajat maguk hirdeto oszlopai,a tetovalas hamar meg van ,amit eleted vegeig viselned kell,de azert ha el akarod tuntetni,nem olcso dolog,orok nyomot hagy a testeden,a lanyokrol ,ok tobbet tetovaltatnak mint a fiuk,tudjuk a noi tes tobbet valtozik mint a ferfi test,kb statisztika szerint 50% felet van akik megbanjak ,de aki szereti az csinalja meg ,a kovetkezmenyeit meg viselje,aztan lehet sirni,bar lebeszeltek volna rola,
2019. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mind a hatot. Rájuk nézek és sok év után is mind tetszik. Ja és olyan helyekre tettem, ahol nem zavarja se a hízás, se a terhesség,ilyesmi. Nem bántam meg, szép, ízléses minták. Nem azért csináltattam mert divat, hanem mert tetszett annyira az adott rajz, hogy szívesen lássam magamon. Ezt is lehet úgy felfogni, mint egy testdíszt.
2019. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ízlésesek, jelentenek is valamit, akkor rendben van. Igazából nekem tetszenek is, habár csak máson, magamon max. egy pici tetoválást tudnák elképzelni.

Az nem tetszik, ha valakinek az arcán is van tetoválás, de egyébként nincs velük bajom.

2019. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem rossz dolog ha valaki ki van varrva.

Ami a döntő kérdés hogy hogyan.


Ha valakin van egy okosan kigondolt, összefüggő több testrészen átívelő projekt az nagyon király.


Aztán persze aki szakmabeli azon átalában van jó, rossz meg a cover up 😆

Mert mindenki magán gyakorol, beüt az unalom stb lol...


Azt nem gondolom szerencsésnek ha valaki ezer féle kis bizbaccal van tele (általában fejjel lefelé), Pinterest best of másolva...kérdezz rá hogy az elmúlt évben hányszor tetoválta az illető ugyanezt és gondolkozz el.


Vagy az agyhalott sleeve felhőkből típus aki sok tetoválást szeretne, de ötlete nincs mit. Ilyen esetben lehet ezt alakítani, javítani az elképzelésen. Már ha figyel.


Az a típus aki valamiféle kielégülésről hablatyol is fura. Fiam, a fogorvosnál se közlöd, hogy erre matyizol...tetoválónál is gáz.


Dolog lényege, hogy a tetováló kb pont annyira fog tisztelni mint amennyi tiszteletet te mutasz felé.


Ha valaki az egész szakmát egy fénymásoló szintjére értékeli, az pont olyan lélektelen tucatból nyolcadik munkát fog kapni. Nem lesz testreszabott mert az a valaki akin az eredeti van az tök más alkat, a művész is máshogy rajzol.

Aki hajlandó komolyan leülni és tervezni, hallgat a tetováló azt komolyan fogják venni. Sokkal okosabb ha valaki olyanhoz mész aki imádja az ötletedet, és akinek a sílusa tetszik...természetesebb lessz és a szakértelem, rutin is meglátszik.


Szóval ésszel, megfontoltan.

2019. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
egy tetoválás kb annyira egyedi, mint egy iPhone tok. szerintem szánalmas.
2019. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek kicsit félreértelmezték a kérdést szerintem.

A tetoválás mánia nem azt jelenti, hogy agyontetováltatja magát, hanem azt, hogy nem csupán szereti a tetoválásokat, hanem már kicsit talán betegesen vonzódik hozzájuk. Lehet gyűjti neten a képeket róla, minden tetoválthoz odamegy az utcán is, eljár csomó helyre, ahol tetoválnak, vagy csak tetoválással kapcsolatos rendezvény van...stb.

Egy vasútmániás sem feltétlen vasutas, pláne nem gyűjti a vonatokat a hátsó udvarban.

Összességében amúgy nem baj, ha vannak mániái valakinek. A stílusa és személyiségének része ugyan úgy, mint más dolgok. Egy bizonyos szintig egészséges is. Ugyan úgy, mint a stressz, vagy a csoki vagy sok más dolog.

Innentől kérdés az lenne, hogy mennyire a mániája? Biztos akad olyan tokától bokáig kivarrt tetováló a földön, aki munka után hazamegy és gyakorlóbőrre kezd el varrogatni, mert mániája az egész. Anno volt rá precedens, hogy valaki tetovált emberek bőrét gyűjtötte (lenyúzott bőr, akár élő, akár halott emberekről).

2019. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
az en idomben ,masal tomboltuk ki magunkat,elmult a lazado korszak,levagatuk a hajunkat,kivetuk a piercengunket,es isdulas a nagy eletbe,kiki a maga utjan,a lanyoknak ,abszolut semmi tetovalas nem volt a testukon,nekem a termeszetes szepseg tetszik,ma is ,az hogy valaki gicses dolgokat tetovaltat magara,ma cool, de aztan? ,ez a muveszet mulando,szerintem ez egy nagyon jol eltervezett uzlet a tetovalok reszerol,a divat ismetli onmagat,ha nem lesz ez akkor attallunk a az eltuntetesre,az is jo uzlet lesz ,a mai vilagban nagyon sok merget megetetnek velunk,ha tetovaltatunk,meg merget raknak a borunk alla,de a hatranyokrol,problemakrol,sosem beszel senki,mindenki sajat boret visszi a vasarra igaza van az elottem szolonak az ipone tokkal
2019. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tetoválás nagyonjó és hasznos dolog - a benszülötteknél.

Látszik, ki tartozika mi törzsünkbe, ki a barátiba és ki az ellenségesbe.

.

Véleményem az, ha valaki akarja, tetováltzassa magát, de halátszik, olyan legyen, minek mondani valója, jelzése van más részére is.

Annak viszont, amit más nem lát, sőt az illető maga sem (háta közepe) nem látom értelmét.

2019. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!