Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetkót szoktak varratni...

Milyen tetkót szoktak varratni nyakra?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok !Egy tetoválást szeretnék a nyakamra lehetőleg valami idézettet a családomról és a fiamról !

Mert nagyon szeretem őket.

Latin vagy angol betűtípussal szeretném varratni

Valaki képet tudna küldeni ? Vagy esetleg valami szép szöveget ? Nem baj ha nem magyarul van!



A válaszokat előre is köszönöm !



#tetoválás #minták.szöveg
2019. ápr. 12. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
3%

Ez aztán a szeretet kifejezésének a legjobb módja! Persze mindenki tudomására kell hoznodm hogy te szereted a családodat. És még ötleted sincs. :DD


Újabb bizonyíték hogy csak 90-es IQ alatt jut eszébe valakinek tetováltatni.

2019. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szvsz neveket varratni gáz. Olyan leszel mint a temető, vagy mint a telefonkönyv.


Én kiválasztanék max 1-2 szót és terveztetnék belőle valami olyat, ami mint minta megállja a helyét, de elsőre nem feltétlen olvasható.

Szerintem sokkal elegánsabb ha az az első benyomás, hogy ez jól ki van találva, ott az egyensúly és esztétikus távolról is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!