Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldöktetoválásnál kopiķ e...

Szemöldöktetoválásnál kopiķ e a festék idővel? Megéri megcsináltatni? Vannak ennek hátulütői?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 23:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Férfi vastag szemöldökre jó tanács ? Kicsit idegesít már a szedés ezért kérdezem
2019. ápr. 27. 23:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kozmetikus csinalja igen kikopik, okkal(!) az arcod ahogy oregszel valtozik, rancosodik. A kozmetikai tetovalasok ugy lettek kifejlesztve, hogy par even belul kikopjanak. Bortipustol fugg, hogy hany ev a teljes kopasa.

Nem ajanlatos rendes tetovalassal keszitettni. Gondolom te se szeretned 15 ev mulva, hogy az egyik szemoldokod feljebb legyen mint a masik mert esetleg ugy deformalodott az arcod az idosodestol. Illetve ha nem kozmezikussal (rendes igazi tapasztalttal) csinaltatod, hanem siman tetkossal akkor a fekete szin peldaul idovel megvaltozhat.

2019. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2-esnek igaza van! Direkt így lett fejleszte a sminktetoválás hogy egy idő után kikopjon. Hiszen a divat is változik, illetve egy idő után a te ízlésed is vàltozik, és előfordúl hogy màr nemtetszene.


Szóval ha jól értem férfi vagy.

Szerintem a szàlazós, microblading technikàval készített szemöldök tetoválàst válaszd. A vastag, dúsabb szemöldökhöz ezt a technikàt ajánljàk.

A satíros, permament makeup tetovàlás szerintem sok lenne .

2019. ápr. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegyük fel van szemöldöktetoválásom. Mit lehet tudni gondolom ugyanúgy nő a szemöldököm a szőr nem ? Ha igen akkor csak le kell borotválni és ennyi ?
2019. ápr. 28. 07:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Le ne borotváld! Attól borzalmasabb látvány nincs.

Attól, hogy tetoválva van, ugyan úgy kell szedni és formázni. Nem arra való, amire te gondolod.

2019. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értelek. Amúgy nekem nincsen szóval csak érdeklődöm. Akkor mit javasolnátok vastag szemöldök ellen ? Szóval a szemöldöktetoválástól még,hogy ha van is ugyanúgy szedni kell a szemöldököt,hogy ha vastag az eredeti szemöldökszőr ?
2019. ápr. 28. 11:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak a szedés segít a vastag szemöldökön semmi más ?
2019. ápr. 28. 11:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van!
2019. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos lézeres kezelés is segíthet, vagy, ha kioperálják a szőrhagymákat.
2019. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lézeresnél visszanő ?
2019. ápr. 28. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!