Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb mennyi ideig tartana...

Kb mennyi ideig tartana elkészíteni ezt a tetoválást? Mennyire van fájdalmas helyen?

Figyelt kérdés

Egy ideje már szemezgetek hasonlóakkal, viszont ez tetszik a legjobban:


[link]


Mennyi idő kb míg elkészül? Átlagos fájdalom küszöbbel kibírható? Mennyire van rossz helyen? Mert akiket frissen tetoválva láttam azok fóliázták azt a részt.


Igazából egyéb más infónak is örülnék a témával kapcsolatban.



2019. jún. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
30-60 perc
2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon tetszik. Négy-öt óra körülbelül, nekem is ekkora tetoválásom van az alkaron két vörös rózsa és egy felirat. A színezés kellemetlen volt de nem volt vészes, sajnos nem tudhatod hogy reagál a tested erre. A bal karom tele van 7 órás meló volt (plusz két óra egy hónappal később) A végére annyira lezsibbadtam hogy semmit nem éreztem. . Az elsőre a rózsásra a barátnőm velem jött, meg a tetováló is jó fej volt így el dumáltuk az időt. Az van hogy sok benne az apró kis vonal szóval ez nem tudom hogy mennyivel hosszabbítja meg. Szerintem vágj bele, imádni fogod. Csak egyet akartam eredetileg de most már a bal karom tele van, a jobbon is van pár minta és alig várom hogy mehessek a következőre. És ha teheted ne fóliázd, csak ha menned kell valahová,levegőn szebben gyógyul. És Bepanthen KENŐCCSEL kend ne a krémmel, de ne vastagon. Ne hagyd kiszáradni. De a tetoválód úgy is minden elfog mondani neked ha bele vágsz.
2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Második hatalmas hülyeséget írtál! Négy - öt óra? Ez baromság! Nem tart ilyen sokáig. Nekem is van egy kidolgozott rózsám ettől nagyobb 40 perc volt, de fekete fehér. Ez a színezés miatt maximum 1 óra lehet.
2019. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól függ, ki készíti. Eléggé pepecselős munka olyan 3 óra körülre tenném egy átlagos sebességű tetoválónál, de max 5-re egy lassabbnál. A fájdalom simán kibírható, nem vészes. A gyógyulás szempontjából nem is rossz, inkább kellemetlen helyen van. Egyik kézzel kell megold a fóliázást, de a rosszabb az, hogy a kezed mindig használod, így oda kell rá figyleni és nagyon kell ápolni. Fóliázni kell, igen.

Általában tetováltatás után ott helyben kezelik és fóliázzák neked. Vannak olyan fóliák, amiket nem kell levenni, míg a legtöbbet le kell. Hazamész, antibaci szappannal lemosod (sima baba szappan szerintem tökéletes a célra) langyos vízzel, majd papírtörőfel felitatod a vizet. Vékonyan kened bepanthen kenőccsel, vagy tattoomed-el, vagy azzal amit a tetováló mond, utána friss fóliával lefóliázod. Általában 2-3 napig kell fóliázni a legtöbb tetováló szerint, de van aki szerint elég első nap és olyan is akad, aki szerint 2 hétig kell. Szóval legyen otthon kemény szappanod, papírtörlő, és friss fólia (folpack). A gyógyulás részeként a hámlás kb 2-4 héten belül indul meg, de előfordulhat már 1 hét után is. Hámlásig tartanod kell azt, amit elmondanak. Hámlás után már nem kell kenni bepanthennel, vagy hasonlóval, hanem hidratáló testápolóval érdemes. Persze, ha napra mennél, akkor napon napolaj-naptej, magas fényvédéssel, de 1 hónapig kiáztati tilos. Tehát strand, szauna, uszoda, gőzdürdő, kádban pancsi és a többi tilos, a szolárium szintén legalább 1 hónapig kerülendő.

Ha szép mintát akarsz, akkor előtte 1-2 hónapig sem szolizol és nem nagyon mész napra sem. Akkor fehérebb lesz a bőr, jobban bele"fekszik" a festék a bőrbe. Érdemes rá utólag is figyelni nagyon.

A bőrrel együtt nyúlik, de csak bizonyos határokon belül, illetve idővel kopik. A fényben lévő erősebb fotonok roncsolják a festéket és így lassan, de kopik. Főként a erős lézerfény és az UV az, ami koptatja. Lézerfénnyel szőrtelenítőgépeknél találkozhatsz, vagy ha olyan a munkád, míg UV a szoliban és persze a napon.

Mielőtt tetováltatnál, alaposan nézz szét, kinél készülsz majd tetováltatni. Lehetőleg kerüld a plázákat. Minőségi, igényes, szép és sok referenciával rendelkező tetoválóhoz menj. Akár több tetoválót is keress fel, és érdeklődj nála, hogy ez a minta mennyire fekszik neki, és ha nem annyira az ő profilja, akkor nyugodtan menj tovább.

Ha megvan a tetováló, akkor időpont foglaláskor az ár egy részét előlegként/foglalóként elkérik. Ez akár az ár 50%-a is lehet. Gondolom nő vagy. Érdemes akkor tetoválni, amikor épp nem a pirosbetűs napok vannak. Ezen kívül ne legyél beteg, ne legyél aznapos, vagy másnapos, tehát ne igyál előtte alkoholt. Tetoválsi nap előtti héten kenegesd testápolóval, hogy ideálisabb legyen a bőröd. Igyál megfelelően és egyél előtte rendesen, de ne edd túl magad. Vigyál magaddal valami csokit, vagy cukrosat és valami hűvös innivalót is.

Ha a fájdalomtól félsz, akkor vannak jó, lidokain tartalmú krémek-kenőcsök, amit használhatsz, de ezt a tetoválóddal beszéld meg ELŐRE. Légy kipihent.

Nagyjából ennyi. Az ár nagyon változhat. Én olyan 30 ezerre tenném ezt a mintát, max 50. Minimum anyagárban 5.000 alatt jönne ki, de a tetoválónak is meg kell élnie, illetve fizetni a számlákat.

2019. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baromság!? Kedves 3-as válaszoló nekem annyi volt! Nem minden tetováló dolgozik villámgyorsan. Az én tetoválásom két rózsa és egy rock n roll felírat. Tenyérnyi nagyságú! Négy óra volt! Szép és alapos munkát végzet mint az összes tetoválásomnál.
2019. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy kb ekkora van a vádlimon az kb 1.5-2 óra volt de ott több a színes felület.

4.5 óra volt a combomon egy kb 25x15-ös fekete-fehér árnyékolt minta de a tetováló szerint tudta volna gyorsabban is nyugalmasabb körülmények között (rendezvényen volt)

Viszont előre szólok csak hogy tudd, az ilyen halvány színek szuper gyorsan ki fognak fakulni sok tetováló pedig ellenzi a "fine line" tetoválást mert szépnek szép csak épp nem tartós, látványos ha megfolyik a vonal és ha ennyire halványan van beütve meg is fog fakulni nem kicsit, a képen lévő 4-5 évig lesz esztétikus aztán elkezd kifakulni és egy pacának fog látszani.

2019. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!