Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a tetoválást mennyi ideig...

Ezt a tetoválást mennyi ideig tarthat elkészíteni?

Figyelt kérdés

Derekamra szeretném.

És kb mennyibe kerülne?

Link:

[link]


2011. febr. 9. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
fontos hogy színes vagy sem és hogy mennyire akarod részletesen pl árnyékolás stb. Így ebben a formában szerintem egy 10esből megúszod, nem tudom manapság milyen árban vannak itt olyan 5000 az alap ár, erre jön a méret és a nehézség. Időben nem tudom, függ hogy milyen jó a tetováló művész aki csinálja, de egy olyan fél óra max szerintem és még lehet sokat mondtam.
2011. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem kb 2 óra. Invictus tattoo-ban 1 óra 5000ft és nagyon jók
2011. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tetoválótól függ, szerintem kb 3-4 óra. De biztos két ülésben lesz, szóval több.

Árban meg nem tudom.

2011. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Á annyi tuti nincs, nem olyan nehéz ez 1 óránál tuti nincs több, nem vagyok tetoválóművész de egyik legjobb haverom az, és ő egy ilyet megcsinál 20 perc alatt. Feltéve hogy bírja az ember.

Amúgy én is meggondolnám a helyedben hogy ilyet csináltatok tucat tetoválás, főleg a ha a derekadra lesz. És ezt nem lehet megváltoztatni, legalább is nem olcsón.

2011. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 20:29

Én is rájuk gondoltam, jó áron és jól dolgoznak.

Csak nem volt elképzelésem, hány óra lehet az elkészítése.

Fekete-fehéret szeretnék.

Utolsó: Igaz, hogy nem, vagy csak nehezen, jó pénzért lehet eltüntetni.

De nem hinném, hogy tucat tetoválás lenne, én terveztem/szerkesztettem meg az egészet, és ha esetleg mégis valakinek ugyanilyen lenne, a számok biztos nem egyeznének.

2011. febr. 9. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Világos, ha neked van értelme az a lényeg, és legalább nem nonfiguratív. Csak tényleg sok csajnak van a derekán lánc szívecske csillag ésatöbbi.
2011. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Májusban megcsináltattam, de elfelejtkeztem a kérdésről:-D

Árnyék Tattoo az Örsnél(Invictussal összeköttetésben állnak), 20 percesnek üzenem, hogy 3 és fél órán át készült...:-D

2011. nov. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!