Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vagdosás nyomait elfedi a...

Vagdosás nyomait elfedi a tetoválás szépen?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon durva korszakom, amikor sajnos vagdostam magamat és nagyon megbántam. Csúnya hegek maradtak a karomon..

Az után érdeklődni, hogy ezeket a hegeket elfedi a tetoválás? Vannak olyan hegek is amik kidudorodtak.

Kérlek ne ítéljetek el miatta, én is nagyon megbántam...



2019. jún. 13. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az inkább szomorú hogy te is ahelyett hogy egy pólóval eltakarnád inkább kivarratnád magad.

Szerintem csúnya lesz, és azon se lepődnék meg ha nem csinálna igényes tetkós össze vissza hegedt bőrre tőled függetlenül (munka iránti igényesség).

2019. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nyáron a 40 fokban majd hosszú ujjúval fogja mondjuk takargatni, persze...egyébként igen, szoktak, lehet látni is a neten ilyen képeket. Nagyon szépen le tudja fedni egy tetoválás, ha nem keloidos (kidudorodó vastag) hegek vannak rajtad. Az viszont fontos, hogy ne sajnáld rá a pénzt, és alaposan válaszd ki a szalont, és olyan tetoválót válassz, aki csinált már ilyet.
2019. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, most tűnt fel, hogy vannak kidudorodó hegek. Akik hajlamosak erre, azoknak a tetoválás sem biztos, hogy szépen begyógyul. Keress egy tetoválót, ahogy már írtam, és menj el egy konzultációra.
2019. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem takargatja 40 fokban oké, de nem is kell mindenkinek az orra alá dugni.

Na és ha lesz tetkó mi lesz? Jajj mutasd már meg a tetkód "nem mutatom". Ezzel aztán bevágódik mindenkinél. Ha meg megmutatja látszik majd a heg így is úgyis.

Ismertem olyan gyereket aki átüttette a tetkóját és simán kivehető volt az eredeti... ennyit erről.

Ja hogy "képen nem látod" olálá mik vannak. A victoria secret modelleken sincs photoshop és ott se pont jó a fény... Igen, igen ez így van :)

2019. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem takargatja, miért egyenlő azzal, hogy “mindenki orra alá dugja”? Ha nekem nem tetszik a fejed, akkor én is jogosan mondanám ugyanezt? Hogyha nem takarod el, akkor legalább ne kelljen néznem vagy mi? Az oké, hogy nem szereted a tetoválásokat, (mert ez jön le), de ez nem érdekel senkit. Láttam én már olyan tetoválást, amivel műtéti hegeket fedtek le, és képzeld, csak akkor látszott minimálisan a nyoma, amikor kb.15 centiről megnéztem. Mivel más ott a bőr 100%ig nem is lehet elfedni, de ezt nem is állítottam, hiszen nem is eltüntetésről van szó, hanem fedésről. Ha rendes szakembert választ, és nem sajnálja rá a pénzt, igenis nagyon szép lesz a végeredmény.
2019. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Meg lehet csinálni, rendszeresen takarunk hegeket.

Attól, hogy egy mélyebb vágákeloidosan gyógyul, a tetkó nem fog úgy gyógyulni, mert sokkal felületesebben sérti fel a bőrt.

A hegek a tetkó alatt nyilván valamennyire látszani fognak és ugyanúgy domborúak maradnak, de kevésbé lesznek látványosak.


Mindenképpen érdemes ilyesmi előtt személyesen konzultálni hogy átbeszéljétek a lehetőségeket. Én személy szerint például nem szívesen csinálok hegekre nagyon aprólékos, vonalas mintákat, mert úgy tapasztaltam, hogy a hegeken hajlamosabb jobban megfolyni a festék.

2019. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!