Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol nézzne ki jól?

Hol nézzne ki jól?

Figyelt kérdés

Lányommal közösen csináltatunk egy anya lánya kutya tetkot


A lányom irodában logisztikus

Szeptembertől óvodában lesz óvodai nevelő


[link]


Ő a bokája főlé szeretné



2019. jún. 14. 04:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a belső félkaron gondolkodik hogy egy rövid ujjú csinos ing majd rövid ujjú póló eltakarja
2019. jún. 14. 04:36
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez a tetkó kb olyan mintha egy 10 éves rajzolta volna. Nem tudom merre laktok, de itt mifelénk nem lehet az óvodában dolgozóknak tetoválása, legalábbis azoknak, akik közvetlenül érintkeznek a gyerekekkel. Ezt az óvodai nevelő sem értem, mit takar. Dajkát vagy óvónőt?
2019. jún. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Interjún nem kötöttek ki a tetkot

A cigarettát ellenezték nagyon de a lányom meg nem cigizik

2019. jún. 14. 06:33
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Minek csinálsz tetkót, ha takargatni akarod? Ezt sosem értettem. Vagy vállald fel, vagy akkor ne is csináltass... mert akkor minek?
2019. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert szeretnénk és kész

De erre is figyelni akarunk hogy ezért ne ítéljék el egy munka miatt

Pici szolid es olyan helyen legyen ami látható de munkahelyen el legyen takarva

2019. jún. 14. 08:38
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Ne haragudj, de ez az egyik leghülyébb kérdések egyike, ami felmerülhet egy tetoválás kapcsán.

...de hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem a homlokodra.

2019. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm, ez az apróság hol nézne ki jól? Csukló, alkar oldala, boka felett, comb oldalán, derék vonalban valamelyik oldalon, nyakon/fül mögött, esetleg hát felső részénél a nyaki részen.

Láttam már nem egy óvónőt, akin nagyon sok tetoválás volt, nem takargatta és nem volt baj belőle. Takarni meg akárhol lehet. Vannak erre, direkt erre kifejlesztett szerek, amikkel el lehet takarni arra az időre, de ha végleg ott akarna megállapodni a munka terén, akkor napi szinten takargatni tényleg nem előnyös, szóval akkor olyan helyre, ahol nem látszik a legrövidebb óvodai viseletben sem.

2019. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy tetko sehol sem néz ki jól, pláne, ha óvónő az illető. így inkább ne menjen gyerekek közé,nagyon primitív dolog tetoválást csináltatni, még ha divat is. Mi lesz, ha megbánja, és el szeretné tüntetni????
2019. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vall kulcscsont kore egy polo takarja de mutogathatja is egy trikoba vagy ilyesmi de szerintem ha takargatnia kell inkabb ne... Aki varrat dontse el elotte hogy vagy varrat es el fogadja az itelkezest es buszken vallalja... Vagy nem varrat
2019. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!