Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetovaltassam, ahol...

Hova tetovaltassam, ahol mindig latom? 16/l

Figyelt kérdés

20 eves korom korul szeretnek egy tetovalast. Ez egy hosszabb tetovalas kb 10cm fuggolegesen.

Nagy jelentosege van nekem, motival, hogy ne adjam fel. Ezert sem szeretnem mondjuk a hatamra varratni.

Eddig ilyen tetovalast haton lattam, tarkon, alkar kulso reszen(itt legalabb 20centis volt), ferfiaknal sziv felett illetve bokan.

En a csuklon gondolkodom vagy a bokan, de meg nem igazan tudok donteni.

Ha a csuklomra varratnam, akkor kozepre tegyem? Szerintem egy kicsit eltolva jobbra vagy balra lenne az elonyosebb, de nem tudom.:D

A bokan is nagyon tetszik, meg lehet jobban is, de akkor meg nem feltetlen latom.

Koszi a segitseget!



2019. júl. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bokádra.
2019. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkar belső részére. Ott nem olyan feltűnő, te viszont mindig látod, ha akarod, és kevesebb UV is éri ott, tovább marad meg a színe.
2019. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 évre előre megtervezed? 😂😂😂 Százszor fogod újragondolni addig........
2019. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Igen meg, es nem gondolom meg magam, legalabbis a mintaban biztosan nem:D

2019. júl. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!