Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kifakult a tetoválásom, vagy...

Kifakult a tetoválásom, vagy csak gyógyult?

Figyelt kérdés
Alkaromra tetováltattam egy vastagabb háromszöget, és nem tudom eldönteni hogy kifakult vagy csak gyógyul. Van valami tapasztalt tetkós itt akinek ha kuldok egy fotot, eltudna donteni?:(

2019. júl. 11. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
+ ma vagyok a fóliázás utolsó napján, és ma láttam hogy mintha fakult volna, pedig mindent úgy csináltam a kezelésnél ahogy kellett.
2019. júl. 11. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor kilöki a festék bizonyos részét a bőr, ilyenkor újra kell üttetni.
2019. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Muti


Ez sokminden lehet.

2019. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még gyógyulás közben van, textúrából megítélve.

A bőr egy organikus, élő dolog, mindenki bőrében picit máshogy néz ki a tinta.


Készülj fel hogy a bőr rá fog nőni, ami változtat a színeken.

Ha sápadt vagy kékes lesz, barnább bőrben sötétebb szürke, nagyon barnába meg szinte beleolvad.

2019. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! :)
2019. júl. 11. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tetováló vagyok. Ne aggódj, gyógyulás után, ha hidratáltabb lesz a bőröd, látni fogod a végleges árnyalatát a tetkódnak. Ha esetleg halványnak látod, mert itt ott kidobta a festéket a bőröd, ami teljesen természetes, akkor a tetoválód garanciában biztosan javítja/átüti, ez minden normális helyen így szokott működni (korrekció).

2019. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!