Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek miért van ennyire...

Szerintetek miért van ennyire kiszáradva a tetoválásom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]



Hétfőn lesz egy hetes. Rendesen kentem bepanthennel, napi 6 órát volt rajt fólia és hatszor kentem egy nap ahogy a tetováló mondta. Víz nem érte. Miért száradt ki ennyire? Most csúnyább lesz majd ez miatt?



2019. máj. 18. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiszáradva van hanem hámlik az elhalt bőr. Ez egy pár nap és utána gyógyultnak tekinthető. Fólia már nem kell rá, kenegesd.
2019. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2019. máj. 18. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezért a tetkóért pénzt kért, vagy elnézést?
2019. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen 3, ezt nem volt pofám odakommentelni. Beírtam, hogy milyen egy igénytelen tetoválás de aztán kitöröltem. :D
2019. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer leveszed a fóliát, utána már nem szabad visszarakni. Mármint az nem időszakosan kell rajta legyen, szerintem azért is lett ilyen varas. Majd lejön róla magától, kenegesd tovább vékonyan.


Egyébként én gyógyulás után elmennék egy másik tetoválóhoz, hogy kezdjen vele valamit, mert nagyon rossz a kivitelezés. Mivel a tetoválás egész életre szól, ezért nagyon meg kell válogatni, hogy hol csináltatja az ember..nem szabad sajnálni rá a pénzt, mert ez lesz az eredmény.

2019. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Miután a kérdező nem véleményt kért, hanem segítséget, nem értem, miért kell sértő dolgokat írni, akkor se, ha úgy gondolod. Gondold magadban.

Nem tök mindegy, mi van egy random idegen kezén?


(nem tudtam megállni, a falra mászom ettől a mentalitástól)

2019. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

#6 a mai világban kőkeménynek akar látszani mindenki, tetovaltatjak magukat, olyan stílusban öltözködnek, hogy az mar kesz röhej. Sokmindenki azt mondja ami a szívemene az a számon, van saját velemenényem. Azon ne sértődjön meg senki ha megmondom a veleményemet mert ilyen a stílusom, mert én ilyen vagyok. A bajok ott kezdődenek, hogy ezeke a kőkemény gyerkőcök puhányok akikben csak a flusztració gyülemlett fel. Visszafele nem működik ez a véleményezés, itt gyökeredzik a probléma. Megsértődnek, elmennek anyuci után sírni ha valaki ezeket meri kritizalni.

Valaki megmondja nekem, hogy ez vagy az nem tetszik neki, elgondolkodom rajta es ha igaza van megköszönöm, hogy figyelmeztetett, ha szerintem nincs igaza akkor megmondom, hogy szerintem miert nincs igaza.

Ez a magas értékeket hordozó művészi alkotás is egy vélemény a világ felé amit a kezére varratott, ha ezt felvállalta akkor vallalja fel azt is, hogy valakinek bszni fogja a szemét főleg úgy, hogy az alkarjára pingaltatta ahol nem lehet nem észrevenni, es lesznek olyanok akik csak kiröhögi emiatt mert egy gagyi, semmitmondó, elcsépelt képről van szó a kivitelezésről ne is beszélve, örüljön annak, ha valaki a szemébe megmondja, hogy ez egy sz.., 1000%, hogy a többi csak a háta mögött fogja ugyan ezt megtenni.

2019. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Potterhead ❤️
2019. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi az a var, minden tetováláson van, a következő napokban le fog hullani, nem szabad tépkedni, vakargatni (viszketni szokott egy kicsit)


Hátőőő igen, maga a tetoválás hagy egy kis kívánni valót maga után de ha ez megnyugtat viszonylag könnyen javíthatónak tűnik ha úgy döntenél ennél jobb is lehet.

2019. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!