Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom, hogy elveszíthet...

Honnan tudom, hogy elveszíthetem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy akkor, amikor azt érzem érett vagyok rá, de honnan tudom, hogy tényleg érett vagyok? Mit kell éreznem ahhoz, hogy tudjam?
2010. júl. 12. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nem érzed úgy, hogy másokat kell megkérdezni róla
2010. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
korod? van pasid?
2010. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Érezned kell az érettséget. Ha nem érzed az érettséget, akkor még nem vagy érett. Ez egy belülről jövő dolog, hogy érzed-e az érettséget vagy nem. Tehát, most feltetted ezt a kérdést, akkor még nem érzed az érettséget, vagyis nem vagy érett a szexre. Érted, hogy még nem vagy érett? Ezért van például az érettségi, mert érettebb leszel tőle, és utána talán érzed azt, hogy tudd, éretté váltál, vagyis folytathatsz nemi életet bármely férfiállattal. Érted?
2010. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindent értek és nyitott vagyok mindenki véleményére. Amúgy októberben töltöm be a 16-ot és van barátom, aki egy évvel idősebb nálam.
2010. júl. 12. 22:38
 5/8 anonim válasza:
Én másik oldlaról közelitem meg....sztem az a fontos h legyen megfelelő pasi akinek oda adod magad, akiben megbizol, aki előtt nem vagy szégyenlős.A megfelelő pasin van a hangsuly...és ha őt megtaláltad tudni fogod mit kell érezned.
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ideális akkor, ha megvan a megfelelő társ. Olyan, akivel együtt magától értetődő, hogy megteszed. Aki előtt nem szégyenled magad, és aki nyugodtan megnézhet és megsimogathat bárhol, ahol szeretne, és te ezt természetesnek veszed és jól esik neked.

Akivel mindent meg tudsz beszélni, és megértitek egymást.

És még így sem kell sietni: ismerkedni kell egymással: hogyan működik a másik, mit szeretne - és az alkalom el fog jönni.

2010. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
onnan hogy ezt nem kérdezed sem mástól sem magadtól, hanem rávágod hogy most akarom :D remélem érted
2010. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy xD ne szexelj még...
2010. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!