Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampontól elveszithetem a...

A tampontól elveszithetem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Sok barátnőm tampont használ de ők már nem szüzek és nem mertem megkérdezni tőlük,hogy ezt csak azután használjk miután sexeltek vagy már amióta először megjött nekik...
2009. jún. 9. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2009. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem! a szüzességedet akkor veszted el ha lefekszel valakivel. de ne mar h ezt nem tudjak egyes fiatalok.. :S
2009. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
hiába használsz tampont szűz maradsz,amíg egy pénisz be nem hatol a hüvelyedbe.Lehet,hogy torna közben megrepedt már a szűzhártyád,mert ilyen is előfordul...De a lényeg,hogy ha neked mondjuk torna közben megrepedt a szűzhártyád akkor is szűz vagy még ha nem hatolt beléd egy fiú sem...
2009. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség NEM EGYENLŐ a szűzhártya létével. A szüzesség azt jelenti, hogy még nem feküdtél le férfival. Néhány megjegyzés:


- Szűzhártyája nincs mindenkinek, de akinek nincs, az is szűz az első szexig.

- Van, akinek az első szex után maradnak mindenféle szűzhártya maradványai, attól még nem lesz mondjuk 10%-ig szűz.

- Műtéttel a szűzhártya visszaállítható, a szüzesség nem.

- A tampon többnyire nem szakítja át a szűzhártyát.

- Aki nőket ismerek, sokan közülük használtak tampont szüzen is.

2009. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel, hogy akkor vesztitek el a szüzességeteket, ha egy PASI F*ASZA van bennetek! hogy nem lehet ezt megérteni??? feldughatsz magadnak egy kétliteres koka kólás üveget, akkor is szűz maradsz, mert az nem egy hús vér férfi
2009. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a szűzhártya átszakadhat,de attól még te szűz vagy,hogy nincs meg a szűzhártyád.
2009. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szüzességed akkor vezsíted el ha pénisz járt a hüvelyedben,tudod,ott ahová tampont dugod.én 14 éves koromtól hazsnálom,most 21 vagyok,és még szűz voltam amikor elkezdtem tehát igen, használhatják szüzek is,olyan szüzek akiknek még megvan a hártya és olyanok is akiknek már nincs meg mert mondjuk a sporttól kiszakadt nekik.a szűzhártya am rugalmas tehát a tampon átfér rajta
2009. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb kétnaponta megjelenik itt. Mibe kerülne kicsit visszaolvasni??


Egy lány akkor veszíti el a szüzességét, amikor egy pénisz először behatol a hüvelyébe. Kész, pont. Répa, fakanál, vibrátor, tampon, aját ujj, más ujja nem számít. Ennyi.


Szűz lányok is hasaználhatnak tampont. lehetőleg a legkisebb méretet, esetleg eggyel nagyobbat. Annál nagyobb úgyse férne fel.

2009. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A tampon nem veszi el a szüzességet! És ha el is venné akkor mi van? arról te úgysem fogsz tudni! Sőt ,lehet h a szűzhártyád már rég felszakadt pl csúszdázás után kaptál egy beöntést, sport közben stb.... Az "igazi szüzességedet" úgyis csak egy pasi tudja elvenni.
2009. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki szűz akkor is tudja használni a legnagyobb tampon méretet... csak fáj.. de ha nem menne fel akkor egy pasi pénisze, hogy férne be az első alkalomkor?? ... amúgy ha szűz vagy nyugodtan használj tampont!
2013. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!