Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most veszitetem el a szűzesége...

Most veszitetem el a szűzeségem! Miért nem metem el?

Figyelt kérdés

A pasim meg ujjaz meg minden

1fájt!

nem véreztembe!

aztén 3is csináltuk de én nem mentem el???

MIÉRT??

NEMSOKÁ 17 LÁNY


2010. júl. 13. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hjaj...szex helyett helyesírás.

Aztán ha ez letudva, szexelj.

Miért mentél volna el, ha tetszett a szex? Aludj ott...

Amúgy meg nem kötelező az orgazmus.

2010. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hujjujjuj anyukám, azért ez nem volt semmi.
2010. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ejjha, ez fájt a szememnek elolvasni. szerintem még nem igazán vagy felkészulve a szexre...adj idot magadnak, pl. addig forgasd a helyesírási szótárt :)(bocs az ékezet hiányáért olykor,angol billentyuzetem van)
2010. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet ha érthetően leírnád a problémát, és a kérdést, több hasznos tanácsot kapnál...
2010. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1000bocs

a helyesírási hibákért

aki érti a kérdést az válaszoljon

aki nem érti az ne írjón enyi

2010. júl. 13. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
k*rvára nem érdemelnéd meg hogy irjak neked:)De a lényeg, mit vársz????? hogy első szexnél elmész? KÉSZ VICC.Tudod ahhoz idő kell stb.Még ne szexelj..
2010. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Vazze jól küldi a srác 16 lánnyal, és még jön 1. Mit tud ez? Linkelj már róla valami képet!
2010. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne csodálkozz ezen, első alkalommal orgazmus :O:O, az lenne a furcsa, ha lett volna, az orgazmus nem kötelező a szexnél, ne arra koncentrálj, csak arra, hogy jól érezd magad és élvezd, nekem még pasival sosem volt, de nagyon élvezem és kívánom a szexet, ezzel nagyon sokan így vannak, a nők 10-15%-nak soha az életben nem lesz semmilyen orgazmusa se pasival, se maszturbálással. A hüvelyi orgazmus nagyon is ritka, tehát azt ne várd törvényszerűen, hogy aktus közbe elmenj, csiklói orgazmus már könnyebb eset, nyalással, kézzel izgatással is el lehet érni.

23N

2010. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!