Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy problémám? Még szűz...

Van egy problémám? Még szűz vagyok és szeretném elveszteni a szűzeségem! Ha lehet minél gyorsaban mert nálunk már senki se szűz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és még szűz de gondolkoztam a prostin szeritetek mit tegyek? mert ismerek egy prostit és beszéltem is vele és azt mondta hogy válalna is! help?
2010. okt. 14. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezt ostobaság!

Attól, hogy már senki se szüz nem vagy köteles elveszteni te is.

Várj türelemmel már sok olyant hallottam, hogy valaki kényszerböl vesztette el majd nemsoká jött egy szép barátnö/barát és megbánta, hogy nem vele vesztette el

2010. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nálunk"? Mármint a faluban, vagy otthon a családban? Vagy itt Magyarországon?
2010. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
osztály xD
2010. okt. 14. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
És te mindent elhiszel amit mondanak neked?
2010. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
ekkora baromságot,, miért nem kamuzol h már elvesztetted,,a másik meg h nem nekik kell megfelelned,,, meddig lesztek egy osztály 4 évig? utána már szinte senki nem fog senkire emlékezni! ez én barátom is így volt 17 évesen feküdt le velem először és én is vele. pedig előttem csak azért jött össze egy lánnyal h lefeküdjenek és még rá 5 évre most is velem van és tudod mit mondott még jó h időben megismert engem és velem feküdte le először!!!!Ha valami prostival feküdt volna le előttem szóba se állnék vele az bizti!!!
2010. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se állnék szóba senkivel aki előttem prostival volt. Jól gondold meg hogy 17 évesen mivel szúrod el az életedet. A kérdésedből azt gondoltam hogy legalább 30 fele jársz! Nem vagy lemaradva semivel. Inkább kamuzz a srácoknak, az még mindig jobb. Mekkorát röhögnének rajtad ha kiderülne h prostival voltál. Remélem megjön még a józan eszed!

20L

2010. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány fiú van az osztályban?

Mert az kizárt, hogy csak te legyél szűz. Nem kell minden kamunak bedőlni.

2010. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az a Barátok Köztből????
2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hülye már bocs xDD egyrészt, mert elhiszed másrészt, mert ilyen felfogásod van...hallod én nem feküdnék le veled később, ha tudnám, hogy prostival már csináltad sőőt már , akkor problémát okoz, h lefeküdjek valakivel, ha tudom, h már volt másik csajjak.:) kor teljesen m1..de én, akkor is örülök, ha egy fiú szűz és ha 20fölött még akkor is.:D de látom te inmkább bárány vagy, aki megy a többiek után ahelyett, hogy értékelnél ilyen dolgokat..szerintem te is örülnél, ha komoly kapcsolatod lenne és a lánynak ilyen téren te lennél az első..
2010. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fúj, én soha nem tennék ilyet. Akkor se izélnék prostival, ha utolsó nő lenne a világon. Inkább levágnám a farkam és meghalok szüzen. Mégis megkkora girnyóság ez, hogy azzal cikiznek valakit, hogy még szűz. Felejtsd el a prostit és inkább hazudj valamit. Amennyit így most az osztálytársaidról gondolok, sztem egyáltalán nem kéne őszinte baráti viszonyt kialakítanod velük. Szal kamuzz nyugodtan. Ők is kamuztak már biztos neked, meg szivattak eleget. Ha azzal szekálnak, hogy nem voltál még nővel, akkor megérdemlik a hazugságot.


Am van egy haverom. Nem annyira haver, inkább ismerős, néha beszélgettünk. Ő is ennyi idős mint te és szekálták, mert még szűz, elment qrvázni. Tiszta lelki beteg lett utánna, azt mondta. Ott panaszkodott nekem én meg csodálkoztam.


Az emberek azt hiszik, hogy ha elvesztik a szüzességüket, akkor felnőnek meg megváltozik az életük és menők lesznek. Tiszta szánalom már.

2010. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!