Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi az idealis kor...

Szerintetek mi az idealis kor a szuzesseg elvesztesere?

Figyelt kérdés
vagy ez csak az alkalomtol fugg?
2010. júl. 16. 23:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én ugy gondolok arra a pillanatra (még nem jött el), mint amikor kiveték a motoromból a folytást: Elötte csak 40nel döcögtem meg nem pörgethettem, emg vigyázni kellett, amjd utánna huztam neki mint állat, és mentem 80at is....szal remélem hasonloképp lesz a szexuális életem a szüzesség elvesztése után is:D

18/f

2010. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Ez nem alkalomfüggő sztem, hanem inkább személyfüggő. Mindenki maga érzi at, hogy mikor kész rá, illetve mikor van itt az ideje.

Vkinek ez lehet 17 éves kor, valakinek 19...mindenki más, egyénfüggő

2010. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem leghamarabb 16-17 évesen (persze csak ha az illető tisztában van mindennel..). legkésőbb meg, nem is tudom, azért 25 évesen már fura ha szűz az ember. Az meg hogy kivel.. én még szűz vagyok, de őszintén szólva teljesen hidegen hagy hogy most egy egyéjszakáson veszítem-e el vagy egy komoly kapcsolatban, annyira nem érdekel... 19L
2010. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a tegnap! :)
2010. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor van itt az ideje mikor már elég érettnek érzed ehhez magadat. Szerintem anno túl nagy feneket kerítettek ennek az egésznek(amikor még a 13-14 éves kislányok nem járták az éjszakát latexgatyában meg egy üveg vodkával a kezükben),de mindenesetre nem a helyi drogtanyán van a helye..
2010. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ha majd készen álsz rá és merésznek találod magad akkor :D
2010. júl. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ere nincs valasz de ha a lanyom 16 evesen elkezdene en kiakadnek....legyen legalabb 18 oszt utanna
2010. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 és 25 év között.
2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
46%

Sziasztok.

Nem tudhatom, de szerintem is személyfüggő, hogy ki mennyire érzi magát erre érettnek és avval egyetértek, hogy szerelemből, de avval viszont nem értek egyet, hogy a 14 éveseknek nem lehet komoly kapcsolatuk, kapásból tudok három pár akik velem egy idősek (15 évesek) az egyik 2 és fél éve van a barátjával a másik 1,5 éve a harmadik pedig 1 éve ... szoval szerintem ne kor alapján itélkezenek azok akik ezeket írják, hanem az alapján, hogy mennyire érettek... és lelehet pontozni, ez csak 1 ember véleménye, mellesleg 15 éves lány vagyok és szűz ...

sziasztok.

2010. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!