Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesség nagyon fontos?!

Szuzesség nagyon fontos?!

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve,pár napja elégített a barátom és azt állapította meg , hogy nem vagyok szuz en meglepodtem ugyanis meg nem voltam testi kapcsolatba senkivel,aztánn rajotem hogy egyszer tesi oran véres volt a bugyim.Bizonyára akkor szakadt el.Majd kozolte velem o oly szomoruan hogy pedig o orult volna ha elveszi tolem elsokent .Attol tartok hogy igy mar nem leszek szamara ertekes mert nem tart szuznek :/ Elhagyni remélem nem fog.mindezek elenére en szuznek tartom magam ... 17L
2011. aug. 20. 12:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Mondd el neki a tesi órás dolgot, ha szeret, megérti, és így is 'ő vette el' a szüzességed.
2011. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem voltál szűz tényleg, de mond el neki, hogy miért nem, nehogy azt higgye, hogy egy másik barátod már megkúrt. Alapból is, a szüzesség azt jelenti, hogy egy f*sz beléd hatol, nem pedig azt, hogy egy vibrátorral játszadozol... mondd el neki, hogy ő volt az első bizony.
2011. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gyíííháááá ***** válasza:
84%
Ha ez ennyire fontos neki, akkor legalább most már tudod, hogy mi is volt az eredeti célja..
2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez szar ügy, mert épelméjű gyerek ilyen tesiórás szöveget úgysem vesz be, még akkor sem, ha történetesen igaz.
2011. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm az óvodában, a libikókán vesztette el a szűzhártyáját. Nincs ebben semmi, kedves hitetlenek.
2011. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Kamu duma, meg lettél már répázva é kész.

Be se próbálkozz, senki nem eszi meg :D

2011. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Az lehet, hogy nincs benne semmi, de ilyet már nekem is próbáltak beadni, aztán hónapokkal később bevallotta, hogy egy kiránduláson mégiscsak megdugták (nem mintha az eredeti verzióját elhittem volna, szóval nem ért meglepetésként a bejelentés).
2011. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el az okos barátodnak, hogy a szüzesség nem magától a szűzhártyától függ, hanem attól, hogy járt-e benned pénisz.


A másik, a barátod orvos? Honnan tudta megállapítani, hogy nincs meg a szűzhártyád? Van olyan akinek elég széles rajta a nyílás.


Harmadik: mikor először voltunk együtt a párommal, nem véreztem. Pedig hidd el szűz voltam. Egy csomó lány van aki nem vérzik pedig meg van a szűzhártyája.


23

2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 k4lm0p1r1n ***** válasza:
100%
a szüzességed akkor veszted el ha egy férfi beléd hatol a kéjlécével. nem akkor ha elszakad a hártyád.
2011. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"igy mar nem leszek szamara ertekes mert nem tart szuznek "


akkor nem is érdemel meg Téged.

2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!