Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szűz vagy lehet használni...

Ha szűz vagy lehet használni tampont?

Figyelt kérdés
Segítsetek még szűz vagyok és nem tom, hogy lehet, e használni tampont. Előre is köszi.
2010. júl. 17. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

persze h lehet. ha még most használod először, próbáld ki a minit, amíg kitapasztalod, hogy is működik :) aztán ha már jól megy a felhelyezés, jöhet a normál méret.

ne félj, én kb 2 évig szűzen használtam tampont és semmi bajom nem lett :)

a legfontosabb h figyelj rá h felhelyezés előtt mindig moss alaposan kezet, és nem lesz gond ;)

2010. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
lehet. :)
2010. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 17. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ömmm nem jó ötlet vele kísérletezni..Lehet nem rossz meg ilyenek de egy idő után meg minden ha váltassz nagyobbra simán elveheti..De ez egyébként attól is függ hogyan helyezed fel meg mennyire érzed h engedi...Mert ha nagyon szűk.. Akkor érzed h ott van az kellemetlen ..Nekem pl első alkalommal : feltenni feltudtam meg nem volt kényelmetlen(csak a hasam nagyon fájt e miatt 1 óránál tovább nem is bírtam)de kivenni nah az volt a kemény...
2010. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: azért nem tudtad rendesen kiszedni, mert még nem telt meg. a teli tampon szinte magától kijön. a másik, hogy a szűzhártya rugalmas, vannak rajta rések, tehát a tampon nem valószínű h elveszi a szüzességed, arról nem is beszélve, hogy a szüzesség elvesztését nem is igazán a szűzhártya átszakadására értjük, hanem az első szexuális együttlétre.
2010. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb tampon tájékoztatóján ott van, hogy szűzen milyen erősségűt szabad használni. :)

Én is szűz vagyok, és azt használok lassan két éve. Semmi bajom nincs tőle.

16/L

2010. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 GPM válasza:

énszerintem ez tök egyénfüggő...meg hogy mennyire vagy szűk,és milyen 'állapotban' van a szűzhártyád.(pl.sok lánynak elszakad lovaglás, biciklizés, mittudoménmi közben, extrém esetben meg vagy nincs is neki vagy olyan rugalmas, hogy az első szeretkezést is kibírja).

úgy gondolom, tudod magadról, hogy mennyit tudsz "felnyomni" (de idétlenül hangzik...), úgyhogy bátran próbáld ki a minit. de ha kényelmetlen, ne feszegesd, hagyd pihenni néhány hónapig(minél több ideje van meg a ciklusod, annál nagyobb az a híres rés a szűzhártyádon).

bocsi a zavaros fogalmazásért:)

2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
de a tampon nem az vegulis ami arra van h abba verezzel?? lol
2010. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
persze ogy lehet, de az elsőktől nekem is fájt a hasam, és rájöttem mi volt a gond: csak O.B-t használj, a többi nagyon gagyi, az O.B. minit meg sem érzed! én is használtam szűzen 2-3 évig legalább! ha eltelik a kellő idő akkor kihúzni sem fáj egyáltalán.
2010. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Liz* válasza:
Ha pro comfortot használsz azt még könnyebb használni! :) egyébként én is használok és még szűz vagyok, de nincs semmi bajom, a hasam se fájt.
2010. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!