Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 17 éves lány vagyok! Most...

Egy 17 éves lány vagyok! Most voltam barátommal először együtt, de odáig nem jutottunk el csak ilyen petting szerű volt. De akkor mitől van égető viszkető valamikor fájó érzésem ott lent?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintem a bőr egy kicsit megsérült. Én ebben szinte biztos vagyok, mert már volt ilyen nálunk is oda-vissza. ilyenkor max egy pár napig olyan marad, de elmúlik, ne aggódj!


B.P.

2008. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%
G O M B A
2008. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehet fertőzés - nézesd meg! - de az is lehet, hogy csak megsérült a bőr.

Javaslom, gyengéden pettingeljetek, (az agresszív ujjazás nem is jó), és ügyeljetek a higiéniára! (Kézmosás, wc használat után zuhany vagy mosakodás, külön a petting előtt mindketten mossátok meg a nemi szerveiteket. Persze néha előfordul, hogy a spontaneitás miatt utóbbi elmarad, de általában törekedjetek rá.)

2008. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egymásnak is megmoshatjátok!

Ha ügyesek vagytok, ez is van olyan jó, mint egy petting :-)

2008. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem barátod nem mosott kezet, ez lehet a baj...
2008. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés!
2008. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. jan. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!