Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok, és szűz....

22 éves lány vagyok, és szűz. Nem volt még komoly kapcsolatom, így nem feküdtem le senkivel. De most együtt vagyok egy 25 éves sráccal, akinek eddig csak hosszú kapcsolatai voltak (3-4 év). Mikor kellene lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés

Mert szeretem, bízom benne, de nem állok még készen.

FIÚK! Szerintetek mi egy elfogadható idő? Mert nem akarom megbántani, vagy elveszíteni, de elhamarkodni sem!LÁNYOK adjatok tanácsokat légyszi :)Köszi


2011. aug. 19. 11:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Én 20 éves vagyok (nem szűz), 24 éves a barátom, 3. randin lefeküdtem vele, és később mondta, 1-2 hétnél többet úgyse várt volna, nem azért mert ő szemét, és nem akart komoly kapcsolatot, hanem mert eddigi életében annyit várt, és nincs kedve, mert nem éri meg várni szerinte. Ettől függetlenül tényleg jól elvagyunk, de barátodat kell megkérdezned, mert itt eltérő véleményeket fogsz hallani...
2011. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%
És már majdnem egy éve együtt vagyunk.
2011. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem idő, inkább szerelem és bizalom kérdése. Ha szeret téged, várni fog, amíg te is készen állsz rá. Ha meg nem, akkor meg sem érdemel téged..
2011. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3-6 hónapon belül. Amikor érettnek érzed rá a kapcsolatot.

Ez a nem vár dolog meg hülyeség, mert én is vártam már 20 évet és nekem is baromira elegem van, de ettől még nem fekszek le mindenkivel aki egy kicsit is tetszik és közel áll hozzám, csak akibe szerelmes vagyok vagyis leszek.


20/l

2011. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyén függő.A párom a volt barátnőjét fél év után hagyta el pedig szerelems volt.De a lány mindig csak játszott vele,de nem feküdt le vele.Velem úgy jött össze h. nem akart egyből semmit,de én a 2.randinkon kezdeményeztem a dolgot.(több mint 2 éve együtt vagyunk és én vagyok eddig a leghosszabb kapcsolata).Mindenféleképpen beszéld meg vele és csak akkor amikor már készen állsz rá.Nem lehet időpontot mondani,van aki 1 hónípig vár,van aki többet.Ha gyakoroltok és ismerkedtek egymás testével akkor egyre jobban felszabadulsz és felkészült a dologra.De úgy nem lehet belevágni h. még nem láttátok magatokat meztelenül,vagy nem érintettétek meg egymást itt-ott.
2011. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig hosszú kapcsolatai voltak akkor nem kell attól félned hogy csak arra kellesz neki. És a hosszú kapcsolataiból kiindulva biztosan meg fogja érteni hogy te még nem szeretnéd...
2011. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Amikor jön. Nem kell erőltetni. Ráértek. Mi 9 hónapja vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le. Le lehet hurrogni, de szerintem akkor is fiatalok vagyunk, és annyira ráérünk :) most nem kell azért lefeküdni, mert jajj, muszáj. amikor egy olyaqn pillanatot teremtetek, hogy most, most tökéletesnek érzem, akkor történik meg.
2011. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
2%
szerintem ne nagyon húzd a dolgot... én max egy hónapot várnék egy ilyen csajra. az idő ugyanis drága.
2011. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én is úgy gondolom, hogy ha igazán szeret, akkor vár amíg úgy érzem. persze nem éveket akarok várni, csak na...pár hónapot.Remélem ő is úgy gondolja hogy ez tartható. Attól tartok, hogy ciki hogy még 22 évesen szűz vagyok... Még nem beszéltünk ilyesmiről, de lassan lehet fogunk...Még egyszer köszi mindenkinek és sok boldogságot nektek!!! :)
2011. aug. 19. 12:03
 10/33 picwiw válasza:
95%
Azt úgy is érezni fogod, ha eljön az ideje. Erre nincsen sablon, hogy 3hónap + - 1 napon belül. Amikor úgy érzed, hogy készen állsz rá, akkor tedd meg. Ha nem érzed magad késznek rá, akkor pedig ne tedd meg. Ennyire egyszerű. És ha a párod erőlteti, de te nem érzed magad késznek rá, akkor sem kell megtenned. Ha szeret téged, akkor megvárja azt, hogy te is késznek érezd magadat.
2011. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!