Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mostanában hány évesen szokták...

Mostanában hány évesen szokták a lányok elveszíteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 22:33
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
65%
hát elégi gyakori,hogy a 16 év alatti lányok már nem szüzek és nemhiszem ,hogy legtöbbjük szerelemből fekszik le valakivel
2010. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
én pl még szűz vok és 19 éves
2010. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%

"Drága barátom (4:56 -os kám)....abból ki indulva h már ne is haragudj h ezt mondom de hozzám képest egy kis nulla vagy, mind korban mind tapasztalatban...Az ország helyzetét pedig nem csak erre a témára értettem...hanem az egész szexuális kultúránkra....amiben pedig igencsak az alján járunk a dolgoknak. Ami a nagyképűségemet illeti te még egy gondolat se voltál amikor én már 23-25 éve ezzel foglalkoztam. És még egyszer elnézést ,hogy így beszéltem veled. Csak reménykedni fogok, hogy meg fogsz "

változni...."



Nem nekem irtad , de nem értem , neked az a bajod , hogy 15 évesen nem éltél szexuális életet ?

Szerintem a szex az egy nagyon jó dolog , én is 15 éves vagyok rendszeresen (barátnömmel) élek szexuális életet. Itt nem azzal van a baj , hogy a fiatalok , hamar kezdik , mert régen is ilyenkor ment csak akkor a média nem nyomta fel . És a legnagyobb baj az az , hogy a szülők védik töle a gyereket ! Igyis - úgyis belefognak kezdeni csak TUDATLANUL - és ezért van az ,hogy a sok 13-17 éves lányok - fiuknál becsúszik egy gyerek . Tehát ahelyett , hogy betegesen véditek a gyerektöl inkább tanitsátok meg ( biologiai részét). Hameg ugydöntöttél , hogy véded töle a gyereked sok szerencsét , akkor zárd el a TV-töl , Internettöl , Illetve a szociális élettöl , mert már a Buszon, Villamoson , Plakátokon is szexuális tartalmu reklám van , illetve már a 10 éves gyerekek szájábol ömlik a szenny + szexről szoló dolgok amit hiányosan de tudnak a TV..internet...mástól !


Nem jobb , hogyha a gyereked ugy él szexuális életet , hogy te tudsz róla , illetve tudod , hogy biztonságosan nem felelötlenül ? -Nekem 14 éves koromban anyukám vett egy csomag óvszert , 3 hónapig nem használtam , de utánna igen .


Ezen kéne elgondolkozni és nem azon , hogy mien felelötlenek , hogy 13-16 TI Kedves "felnőttek" vagytok a felelötlenek !


Most majd jön a szidás az idösebbektöl , de szerintem baromira igazam van .

2010. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Szesze ***** válasza:
87%
Én is szűz vagyok. Lassan 19 leszek. Igazából én már úgy érzem, hogy kész lennék rá de se pasim se kilátásba sincs senki, egy éjszakást meg nem akarok az biztos. Én úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a maga baja. Én kicsit kínosan érzem magam emiatt, de ha egyszer megkapod saját magad, és önmagad adod mindenbe, akkor lesz olyan aki ugyan úgy elfogad...
2010. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
70%

07:47

azt hittem, csak én gondolkodok így az egész országban, de rájöttem hogy van még valaki :D Ennek örülök, adtam rá egy zöldkezet! :) Nálad a pont!

2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
51%

07-26 07:47

Nagyon igazad van ebben hogy a szülök nem figylenek a gyerekere mert a párom meg én azért nem feküdtünk le mert ő nem tudott semmit majdnemcsak hogy mi történhet vele de megbeszéltük nem történt semmi és a szülei azt hiszik hogy Ő még KISLÁNY de nem az érett 14 éves lány és elég ciki hogy a szülök ijen téren nem tályékoztatják a gyerekeiket mert én 12-13 évesen "fel kell világositani a gyereket és venni neki egy csomag ovszert hogy hordjón magával egyett buliba meg ijen helyekre.Én kaptam ovszert a szüleimtól és nem szorakoztam vele ha kell eljön az idő tudjak védekezni a nemkivánt gyerek ellen.

Egyet értek veled:)

2010. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

hé utolsó, tanulj már meg helyesen írni!!

és parasztkám, hogy egyezteted össze azt a két dolgot, hogy:

"a legnagyobb baj az az , hogy a szülők védik töle a gyereket ! Igyis - úgyis belefognak kezdeni csak TUDATLANUL"

és

"Hameg ugydöntöttél , hogy véded töle a gyereked sok szerencsét , akkor zárd el a TV-töl , Internettöl , Illetve a szociális élettöl , mert már a Buszon, Villamoson , Plakátokon is szexuális tartalmu reklám van , illetve már a 10 éves gyerekek szájábol ömlik a szenny + szexről szoló dolgok amit hiányosan de tudnak a TV..internet...mástól !"

nekem az anyám soha semmi ilyet nem mondott, mégis mindent tudtam 12-13 éves koromra, az internetről, a TV-ből, mástól.

egyébként meg baromira nincs igazad. csak sajnálni tudom a barátnődet!!

és egyébként is, ha már így benne vagy a dologban, legalább annyira legyél férfi, hogy ne kend másra a felelősséget!!! amit te csinálsz, az csakis a te hibád.

16/L

2010. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

nemtom mikori 16:22-nek.


ha épp ennyire érett vagy és bölcs miért teszed az eszed gyakori kérdéseken a 'tudásoddal' és kötsz bele 15 évesekbe akiknek most alakul a véleményük és a meglátásuk ami az életet illeti?


csak egy tanács, nagyokos, menjél ki az utcára, ha nagyon akarod verni a melled a sok eszeddel, s orditsad ott a véleményeid, ne oktassad mások gyerekét.


szép napot neked.

2010. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

nah hellosziia^^ hozzászólok én is :D


tehát,mostanában a lányok 12-13 évesen szokták elveszíteni.vagy "szerelemből" vagy egyéjszakás kalandból..jah és ettől ők azt hiszik h menők lesznek :)


a szülőknek tényleg felkéne világosítani jobban a 12éveseket,mert csak a tv-ből,internetből és újságokból lehet tudni a dolgokat,de azért mégiscsak jobb lenne h ha ők is felvilágosítanák a porontyokat.mert iskolában se teszik meg.


azt nem értem h miért kell cikizni azt aki még szűz? van h 13 éves lányt cikiznek mert még nem volt pasival..kicsit szánalmasak a mai fiatalok.de h ha szerelemből volt az első alkalom,és még mindig együtt vagy a pároddal az jó,de kevés az olyan ember sajnos:/


az meg a másik amikor azért cseszegetnek vkit mert még pasija se volt.most ehhez kinek mi köze? szánalmasok a mai fiatalok..-.-"


és mellesleg én 17 éves vagyok,és még szűz.már rég ciki vagyok de lekakilom mert én dolgom h kivel fogom elveszíteni :D


nah csak ennyit akartam ^^

2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Mindenki okoskodik, hogy milyen időket élünk, pedig fogalmuk sincs,hogy régebben mi volt. Sokan meglepődnének, ha kiderülnének dolgok a régi időkről is!
2010. júl. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!