Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mostanában hány évesen szokták...

Mostanában hány évesen szokták a lányok elveszíteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 22:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

jó régebben már 18 évesen házasodtak az emberek..stbstb..

de akkor se kéne a mai 12 éveseknek minden héten seggrészegni inni magukat és szét dugatni..

2010. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért kell azt leosztani akor 14 évesen veszti el???

komolyan régen is volt nemegy nem kettö ugy érezte,hogy készrá akkor had csinája. ö dolga,hogy szerelmböl vagy sem. késöbb megbánja magára vessen.

nektek az miért fáj?

2010. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:

Normálisabb fiatalok: 15-16-17 éves korukra elvesztik.. lányoknál belefér 14. Én szerelemből akarom elveszteni, nem egyéjszakás kalandból( volt rá példa, nem akartam kihasználni). Mondjuk szerintem az szánalmas ha 12 éves lánykák segrészegre isszák magukat és úgy vesztik el.

Barátnőmmel együttvagyunk minden rendbe, várok még 2 hónapot és 15 lesz...utánna rátérek a témára :D 16F


dióhélyban:Az szánalmas ha valaki 12évesen elveszti, viszont az is igaz hogy már ennyi idősen kell felvilágosítani a gyerekeket, de nem az iskolában hanem a szülőnek kell leülni és megbeszélni :D

2010. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:

*08-01 18:42*


Ez tökjó, és tök igazad wan, én 15 éwesen wesztettem el, de sokkal jobb lett wolna, ha 16 éwesen wesztem el (Y) Mert a mostani barátom tényleg szeret, és minden okés welünk.. Az exem pedig egy állat wolt, 9 hónap után kirakott.. (Y) A jelenlegi barátommal lassan 10 hónapja wagyun kegyütt, és tökéletes a kapcsolatunk apró weszekedésekkel :) Téll jobb wárni, annó csak wisszapofáztam, de igazuk wolt .:/

2010. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

kedves elözö 08-01 01:23 vagyok

nemosztani akarlak de ha te 15 évesen 1 évenél keveseb idö alat lefekütél vele az a te hibát.

és 14 évesen vesztetem el devártam vele egy évet. hogy télleg szeret? és csak akor tertem meg amikor má anyira kivántam hogy már szószerint nem birtam magamal.

2010. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Én egy 14 éves lány vok, most meek 9.-be és felvok rá készülve h az osztályből a legalább a csajok fele már nem szűz... szal nem tom. De nekem vhogy eszembe se jutni lefeküdni bárkivel is, pedig nem vagyok az a stréber fajta lány, úgyértem h engem is kifütyyülnek párszor az utcán, de legalább 1-2 évet biztos h várni fogok.
2010. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

kedves elözö(:

ez a gondolkozás normális nálam is ez volt hogy 16 alatt tuti nem.

dee mikor jöt a mostani barátom akor aztmondtam nem érdekel(:

ugy hogy nekiabáldel(:

2010. aug. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

13 és fél éves lány vagyok. Az éffolyamon (7.) volt már aki nem szűz sőt még alattunk eggyel is, 8.-ban pedig pláne. Szerintem ez elég gáz, de az már nem, ha vagy legalább 15 éves és úgy veszted el a szüzességed,

szerelemből.


Szóval a kérdésedre a válaszom:12-13-14

És ami SZERINTEM normális lenne:15-16-17

2010. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
szia! én 14 éves vagyok van barátom aki 15 és akarj de én nem mert tisztában vagyok a korommal és nem hiszem h készen vagyok rá. ez típus függő. vki 13 évesen kész rá. hát én nem. :)már 2 hónapja vagyunk együtt és én még kihúzom 16 éves koromig v max 15. de ha te szereted őt és ő is téged és 14-15 évesek vagytok akkor hajrá ;) csak védekezzetek :D
2012. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%
en 14eves vagyok es szuz. es meg elek:D
2013. márc. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!