Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt valami következménye...

Volt valami következménye annak hogy anyukátok megtudta hogy elvesztettétel a szüzességeteket? Gondolok itt arra pl hogy eltiltottak a barátodtól vagy ilyesmi

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

én most egy lánnyal járok. vagyis barátok vagyunk ő azt szeretné hogy aludjak nála.. nem azért hogy legyen valami..

még nagyon korai a kapcsolat még csók se volt. .csak az anyja nem engedi mert azt mondja h biztos dugni akarunk S:

2010. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt lehagytam még nem is voltunk együtt és már is eltiltanak :S
2010. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én közel egy éve vagyok együtt a barátommal lefeküdtem vele anyu megtudta de nem engedi hogy együtt aludjunk viszont így nagyon nehéz mivel távkapcsolatról van szó :S :'( de nem értem mivel mostmr nincs mitől félnie és mégsem :'(
2010. júl. 31. 09:41
 4/9 anonim válasza:

a szülők féltik a gyerekeiket..

én s eértem, hogy mikor távkapcsolatom volt, mért nem aludthatott itt abaráom, nem feküdtünk le, de bárhol lefeküdhettünk volna.Szóval nem értem, hogy az ott alvást, mért nem engedik..

15/L

2010. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi következménye. Elmondta még egyszer a fontos tudnivalókat, és bár nem tetszett neki, sosem tiltott el senkitől! Szerencsére egy fiatalos gondolkozású anyukával áldott meg a sors, bár a kezdetekkor neki is akadtak fura dolgai! :) Gondolom pl az életkorod is közrejátszhat, ha még nagyon fiatal vagy, akkor nem véletlenül félt/tilt!
2010. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 4. osztály óta tartok minden évben sátrazást, és történtek már dolgok, anyu meg is tudta de ne szólt semmit
2010. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? lehet a korod miatt.

Én is táv kapcsolatban élek a barátom rendszeresen velem alszik, anyu mégsem tudja hogy már nem vagyok szűz, persze gondolja de nem mond semmit, hogy nem aludhatna ott. bízik bennem hogy nem csinálok butaságot. Lehet beszélni kellene anyukáddal.

2010. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az én anyukám jó arc,teljesen jófejen fogta fel a dolgot.Nem jött utána felvilágosító órát tartani sem,tudja hogy nem vagyok hülye..

Sőt,a következő alkalommal amikor akartuk a barátommal megkértem ha lehet ne legyen itthon... :)

2010. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én ha anyuka lennék simán meg engedném, h a lányom/fiam barátja/barátnője itt aludjon. Inkább csinálják az ágyban, mint h egy padon kinn a semmiben... nem? Meg ez hülyeség... Eltiltani egymástól két embert. Anyukám nekem se engedte meg régebben h barátom itt aludjon. Aztán leültem vele megbeszélni és elmagyaráztam neki a dolgokat. nem mondom h könnyű de most már engedi :)
2010. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!