Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Veletek történt már ilyen? A...

Veletek történt már ilyen? A szülők mit szólnának ehhez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy a lány az első aktus után, annyira vérzett hogy tiszta vér volt reggelre a lepedő... arra lennék kíváncsi hogy ehhez a szülők mit szóltak? nem volt ciki? mi is készülünk már rá a párommal. Azt tudom hogy a szülő úgy is sejti hogy ha már együtt alszunk, 5hónapja együtt vagyunk és szeretjük egymást akkor biztosan lefogunk feküdni, de akkor is milyen már hogy mossa utánunk a lepedőt?! Barmok kíméljenek, a többi választ köszönöm szépen, elnézést az esetleges helyesírási hibákért, és nem vagyok terhes! :) 15/F
2010. aug. 1. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ne vitatkozz, terhes vagy.

Ám meg ha ő is el tud mosni, akkor nincs probléma....(mármint a barátnőd) vagy ha szégyelled hogy a lányát rakod, inkább várj egy 3 évet mire felnőtt leszel...habár csak kor szerint o.O

2010. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is fog vérezni. Sokan túlspirázzák a szüzességet. Ha meg vérzik, hát most istenem. Pont annyira lesz (nem)ciki, mint a menstruációs vér.
2010. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ti nem tudjátok kimosni a lepedőt?O.o

Meg az hogy "annyira vérzett hogy tiszta vér volt reggelre" reggel feküdtek le? mert ha este csinálták akkor valószinü hogy már este is tiszta vér volt.

Ti is kitudjátok mosni simán...

2010. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mendus ***** válasza:

1. tényleg terhes vagy! O.o

2. ez 18-as jategória, te 15 vagy :P

3. nem fog annyira vérezni, hogy vérfürdőben ússzatok -.- kb 1%-a az esélye annak, hogy úgy vérezzen, hogy nagyon...csak egy két csepp vér lesz a bugyikáján majd miután meg lesz az aktus/ill. a lepedőn, azt pedig kisikáljátok rögtön...

2010. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia! Olyan is van, aki egyáltalán nem vérzik az első után. Én is csak alig-alig véreztem. szóval nem biztos, hogy a lepedőtök véres lesz. Ha mégis nem feltétlen anyukádnak kell kimosni, megteheted te is. A vér hideg vízzel jön ki a legjobban. Ha kimosod a foltot utána ki lehet mosni az egész lepedőt a szüleid nem is látják a foltot. Ha meg meglátja és kimossa anyukád a lepedőt biztos nem lesz ciki. Mindent mesélj el az elsőről őszintén és még örülni is fog. (Az én anyukám örült, hogy mindent elmondtam.) Sok sikert! :)
2010. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2010. aug. 1. 23:54
 7/12 A kérdező kommentje:

a 3. válaszolónak

igen reggelre. mert este az aktus után még alig vérzett, utána elaludtak, és reggelre egy szép nagy tócsában ébredtek. legalább is én ezt olvastam, nem biztos hogy igaz. :)

2010. aug. 1. 23:56
 8/12 anonim ***** válasza:
a legtöbb lány nem vérzik, énse véreztem, pedig nagyon féltem előtte, ha mégis, akkor azt a pár csöppet ti is ki tudjátok mosni, amugy meg ha már ilyenre készültök akkor védekezzetek mindenféleképp, és ne ilyen majd vigyázok módszerrel!
2010. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olyan is van hogy 15 évesen tudnak mosni de látom te nem tartozol ebbe a kategóriába
2010. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek.

persze hogy védekezünk, ez nálam teljesen alap, én még akkor sem feküdnék le vele védelem nélkül a barátnőm kérné... legalábbis még elég sokáig így lesz.

2010. aug. 2. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!